“З тернопільськими цінами можна жити на одну стипендію”, – відгуки приїжджих

Киянка Анастасія Ковальчук відкрила для себе досі невідомий Тернопіль. За декілька місяців у неї закінчується навчання у столичному виші, але ще з одногрупниками далі Києва для подорожі не вибирались.

– Одногрупник якось сказав: «Поїхали в Тернопіль – там класно!», – розповідає дівчина. – Ось так ми і потрапили в це славне місто. У Тернополі багато визначних місць та дуже колоритних «кафешок». Воно дуже тихе, після десятої години на вулиці майже немає людей, лише роз’їжджають таксі.

Дівчина каже, що з такими цінами, як в Тернополі, можна на одну стипендію жити та вистачатиме на все. Люди привітні і добрі. Одним словом – Тернопіль перевершив всі її очікування:

–  На мою думку, у Тернополі кнайп більше, ніж у Львові. Чого тільки варта “Кафедра”, “Тернопільська кнайпа”, “Старий млин”. Дуже сподобалось озеро і альтанка на острові. А ще місто дуже чисте! Бракувало мабуть лише супермаркетів, адже продукти доводилось купувати в маленьких магазинчиках, де не завжди було все свіжим.

А от на пам’ять з Тернополя немає чого привезти. Сувенірні крамниці пропонують той же асортимент, що й в інших містах. Дівчина повернулась додому з приємними враженнями, а на згадку про файне місто привезла магніт та біографію Степана Бандери.

Володимир Антків, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.