З Тернополя в АТО відправився святий Миколай (фото)

Понад 30 тонн продуктів завантажили для бійців АТО священики. Пункт збору допомоги організувало духовенство тернопільської Єпархії УПЦ КП. Це перший вантаж напередодні свята Миколая. У п’ятницю подарунки повіз протоієрей, військовий капелан Андрій Любунь.
– Ці тридцять тонн збирали два тижні. – розповідає протоієрей Олексій Головацький, секретар Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату. – Допомога не лише від тернополян. Люди із сіл приносили, що могли, до священиків. А ті з районів привозили продукти сюди. Це солодощі, крупи, тушонки, заморожені або залиті смальцем вареники, засоби гігієни, листівки з добрими словами.

Олексій Головацький вважає, що дорослим святий Миколай нині потрібен не менше, ніж дітям.
– Усі люблять під подушкою шукати подарунки. – продовжує протоієрей. – Дорослі теж. А хлопці на передовій тим більше потребують опіки. Святий Миколай завжди люблячий. В умовах війни також. Він усе майно роздав вбогим і потребуючим. Милосердя – це християнський обов’язок. Тільки ми не завжди про це пам’ятаємо.

– Незважаючи на холод, хлопці і дівчата на Сході згадають дитинство, коли добрий Миколай приносив їм подарунки. – додає прес-секретар єпархії Ірина Скоробогата. – І нехай цей спогад хоч трошки їх зігріє. Хай укріпить їх у вірі в перемогу і людську доброту.

Наталка Петрів

Коментарі вимкнені.