За двадцять крадіжок чолов’ягу засудять надовго

Співробітники Чортківського районного відділу внутрішніх справ за підозрою у вчиненні серійних крадіжок затримали 28-річного жителя райцентру. Молодий чоловік обкрадав приватні помешкання, розважальні заклади і навіть школи та садочки. Міліціонери зупинили гастролера.

Як розповів перший заступник начальника Чортківського райвідділу внутрішніх справ УМВС України в Тернопільській області Андрій Свинарчук, уже задокументовано понад двадцять фактів крадіжок, вчинених зловмисником. Але щоразу, під час слідчих експериментів, арештований згадує все нові та нові злодіяння.

Пік активної діяльності підозрюваного припав на вересень-жовтень. Тоді по декілька разів на тиждень, а, бувало, що й двічі на день, він когось обкрадав. Жіночі сумочки, гаманці, учнівські портфелі, портмоне, виручка з барів, торгових закладів – зловмисник не гребував нічим. Забирав звідти переважно мобільні телефони та готівку. Правоохоронці знайшли та повернули значну частину краденого власникам.

Судового вироку підозрюваний чекає під вартою. Кримінальні справи, порушені за ч.2,3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, в результаті обернуться для чоловіка чималим в’язничним терміном.

Коментарі вимкнені.