За медичний скандал у Тернополі взялись правоохоронці

Ми вчора писали, що в суботу, 11 січня, з обласної університетської лікарні на 19-й день перебування у стаціонарі виписали хворого Богдана Трута, травми якого судово-медичні експерти кваліфікують як “тяжкі тілесні ушкодження”. Про те, що хворий з важкими  травмами – нетранспортабельний лікарі сказати забули. Для перевезення такого пацієнта потрібен не тільки спеціальний автомобіль, але й спеціалізована бригада. Крім того, вдома у хворого повинне бути ортопедичне ліжко і належний медичний догляд.

Нагадаємо, сорокарічний Богдан Трут – водій таксі “Шанс”, яке у ніч на 23 грудня 2013 року потрапило у ДТП на вул. С.Бандери. Нагадаємо, в аварії загинув пасажир таксі – 28-річний Олександр Куртіш. Водій Audi Q7, який на шаленій швидкості врізався в машину таксі ззаду, визнавши провину, перебуває до суду під вартою. Внаслідок ДТП пасажир помер на місці, водій – отримав численні ушкодження.  Серед них – закрита черепно-мозкова травма, рвана рана лобно-тім’яної ділянки справа, перелом лівої дужки тіла С4, суглобових відростків тіл С4,С5 зліва із зміщенням; відривний перелом дзьобовидного відростка правої лопатки; перелом грудини;  перелом голівок 7-8 ребер  та інші.

Тому виписка із лікувального закладу потерпілого у ДТП таксиста суттєво вплине на термін відбування покарання підозрюваного у вчиненні аварії. Як відомо, у дорожній пригоді загинув пасажир таксі і слідчі у будь-якому випадку й надалі кваліфікуватимуть дії підозрюваного за ч. 2 ст. 286 КК України.

Сьогодні зранки МВСУ в Тернопільскій області прокоментували цю ситуацію:

Працівники міліції ніяким чином не впливають на процес лікування потерпілого таксиста і не можуть цього робити. Термін перебування та процес лікування потерпілого у медичних закладах є виключно компетенцією лікарів.

Сектор зв’язків з громадськістю обласної міліції 13 січня звернувся з цього приводу за коментарем до головного лікаря Тернопільської університетської лікарні Євген Бліхара. Він повідомив нам, що сьогодні потерпілий ще перебуває у їхньому медичному закладі. Надалі за бажанням потерпілого його може бути переведено у третю міську лікарню для подальшого лікування.

 

Коментарі вимкнені.