За одну ніч у селах Тернопільщини зникли всі чоловіки призовного віку (відео)
Сьогодні у Білому домі відбувся брифінг виконувача обов’язків голови облдержадміністрації Івана Крисака та виконувача обов’язків військового комісара Тернопільського військкомату підполковника Андрія Миськіва.

За словами Андрія Миськова, четвертої мобілізації про яку повідомляло чимало ЗМІ не має. Також він розповів, що більша частина чоловіків в області бояться навіть отримати повістку для проходження медогляду. Зокрема на сьогодні з 14 000 чоловіків, які мали б з’явитись у воєнкомат для проходження медкомісії, 7 500 не прийшли.

– Тому стан речей дуже поганий. За підсумками трьох мобілізацій дуже багато осіб від неї ухилилось, – каже він.

Розповів комісар і про випадок у селі Дибще Козівского району, в якому повістки мали отримати 60 чоловік. То, за його словами, за п’ять днів до цього 45 з них виїхали за кордон.

– Ще в одному селі області за ніч десь пропали всі чоловіки призивного віку. Видно на Тернопільщині живуть не настільки справжні патріоти, – каже Андрій Миськів.

 

-1 thoughts on “За одну ніч у селах Тернопільщини зникли всі чоловіки призовного віку (відео)

 • 16:20 | 16.12.2014 о 16:20
  Permalink

  попробуйте патріотів пошукати в Тернопільській ОДА.

 • 18:22 | 16.12.2014 о 18:22
  Permalink

  та пішов він в сраку, воювати за що? при чому тут патріотизм, там хлопці йдуть на м’ясо… ахметов помагає терористам своєю гуманітаркою, влада нічого не робить для подолання конфлікту – а навіщо, війна це бізнес, все так було… про це можна багато говорити, але – якщо в сім’ї один годувальник, купа дітей, і його ж вб’ють на сході, то що тоді, а потім мнапишуть що він доброволець, і ніяких грошей сім’ї не виплатять. доабвніть по терористам, вони на нашій території, чому ми не маємо права їх атакувати? а тільки відстрілюватись. цю війну можна закінчити за лічені дні… ви хочете сказати, що в нас нема техніки? ну ну… які були дебіли при владі, такі і лишились…

  • 19:02 | 17.12.2014 о 19:02
   Permalink

   Наконец то вы начинаете прозревать, но не тогда когда ваши дети и мужья жгли и убивали Беркутовцев, которых гад янукович отдал вашей безмозглой толпе на заклание и даже не тогда когда по вашему обпитому чаем стаду стреляли сами же организаторы майдана, а когда ваши горе майдановцы массово, как вы говорите, как мясо стали гибнуть на востоке. Вам баранам не говорят, а потери то 15 к 1 и не в вашу пользу, глупые вы дети карпатских гор. А насчёт закончить войну за личени дни, так там столько вашей техники згорело вместе со свидомымы водиямы, что вашим гуцулам уже неначем ездить скоро будет. Так что ждите новую технику, америка скоро подкинет, а может уже подкинула, бо ще нэ уся вмэрла украина. Боже как вы глупы и слепы, сколько ещё ваших и наших должно погибнуть, пока вы хоть чтото начнёте понимать, ну а пока скачите. Кто не скачет, тот москаль. И ноги ведь от скачки не устали.

 • 22:07 | 16.12.2014 о 22:07
  Permalink

  Шо за дурнувата паніка.
  Судячи з інтервю не все так погано…

 • 21:08 | 17.12.2014 о 21:08
  Permalink

  Я прозрею ,когда здохнет последний москаль,который зашел на нашу територию

  • 18:07 | 18.12.2014 о 18:07
   Permalink

   Прозреть не прозреешь, а наша территория не есть ваша, на вашу территорию никто не лез. Ты лучше не коси, а иди по повестке в военкомат, москаль так называемый тебя уже ждёт, ты уже на прицеле, так что расслабся и не дёргайся, тогда будет не так больно.

   от ЛуганскогоМоскальИнформБюро

   ласкаво просымо на нашу территорию

 • 17:15 | 20.12.2014 о 17:15
  Permalink

  Сало УРОНИЛИ? херовое сало ! АНТИ КАЦАП вперед на М”ЯСО !!

Коментарі вимкнені.