За першу добу виставлення Ікони Спаса Нерукотворного в Зарваниці перед нею змогли помолитися 16 тисяч вірян


Почитання Чудотворної Ікони розпочалося з Урочистої Божественної Літургії, котру очолив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський – Високопреосвященний Владика Василій (Семенюк). Впродовж цілого дня та ночі паломники мали нагоду молитися перед Іконою та приступити до святих тайн Сповіді та Євхаристії.

У своєму привітальному слові, зверненому до паломників після Літургії котру очолив Преосвященніший Владика Теодор (Мартинюк) у співслужінні з хранителем папської захристії отцем Паолом Бенедічі, котрий супроводжує реліквію, Митрополит Василій зазначив: “Ми прибули до Святої Зарваниці, аби тут, разом з Пресвятою Богородицею молитися до Господа Христа, молитися перед його обличчям, котре бачимо на іконі що прибула сьогодні до нас в Україну з Ватикану. Господь дуже сильно любить наш народ, адже ця ікона Лику Господнього вже вдруге перебуває в Україні і то є особлива ласка. То є великий знак для всіх нас. Знак того, що ми повинні виявити нашу віру та довіру до Бога. Довірмося Господеві! Довірмо Йому всі наші клопоти і тривоги! Молімося за мир, котрого сьогодні так потребує усе людство, а в особливий спосіб наша Україна! Так само як колись у Канні галилейські, так само і сьогодні, Пресвята Богородиця промовляє до усіх нас: «Робіть те що Він Вам скаже»! Почуймо ці слова Богородиці і стараймося чинити Божу Волю в нашому житті,cтараймося уникати зла та гріха, а творімо добро, якщо хочемо бути щасливими тут і у вічності”.

Пригадуємо усім прочанам, що Ікона Мендаліону перебуватиме у Зарваниці до середи, 15 лютого (до 23 години). Відтак, Ікона Лику Господнього буде перенесена для почитання вірними до Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернополя до 22 лютого.

За матеріалами Марійський Духовний Центр “Зарваниця”.

Коментарі вимкнені.