У Тернополі заступник мера погрожував тепловикам лишити їх без грошей, якщо вони пікетуватимуть мерію? (фото, відео)

Сьогодні, 20 жовтня, кількасот працівників КП “Тернопільтеплокомуненерго”  вийшли з пікетом спочатку під свою організацію, а згодом пішли під тернопільську мерію.  Комунальникам майже чотири місяці не виплачують заробітної плати. Вчора, тернопільська влада, дізнавшись про наміри тернополян, виплатила людям по 1800 грн. Таким чином, намагались хоч трохи збити запал людей.

Але акція таки відбулась. О 8 ранку  працівники КП “Тернопільтеплокомуненерго” прийшли до директора Андрія Чумака з вимогою виплатити зарплату. Люди кажуть, що понапозичали грошей, а зараз не знають що робити. У всьому вони звинувачують тернопільську владу та, зокрема, мера Сергія Надала.

Директор підприємства повністю визнас свою провину і обіцяв за декілька днів виплатити всю заборгованість. Але люди йому не вірять. Чоловік пробував їм пояснити, що вже є певні домовленості з міською радою, тому не варто йти під мерію. Згодом до протестувальників приїхав і заступник тернопільського мера Владислав Стемковський, який натякав, що якщо комунальники підуть під мерію, то вони ніяких грошей швидко не отримають.

Але  обіцянки комунальників не переконали,  тому вони вирушили до міської ради, де вимагали, аби мер міста вийшов до них.Коментарі вимкнені.