Завтра розпочнеться не сесія Тернопільської міської ради, а «жнива»

В порядку денному є проект рішення №38 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0797га за адресою вул.Чернівецька гр.Солонцовій Світлані Йосипівні». В проекті, ясна річ, немає викопіювання, де саме виділяється земля під житлову забудову. Та маю, на жаль, підозру, що йдеться все про ділянку у «березовому гаї», який і так вже почали активно «роздавати».

Та от що цікаво. Жінка з таким же ІПБ (Світлана Йосипівна Солонцова) фігурує у декларації Федишина Михайла Олеговича – донедавна першого заступника генерального директора-керівника технічних програм ДП “Центр державного земельного кадастру”.

Якщо вірити у “неймовірний” збіг, то пані Світлана – люба родина (імовірно, теща) пана Михайла. Позаяк дівоче прізвище його дружини Тетяни – Солонцова.

Звісно, кожен, не залежно від посади та родинних зв’язків має право отримати ділянку під будівництво та садівництво. Та кому як не «земельникам» знати, де і як її взяти. Мені б не дали точно.

Хоча суть навіть не в прізвищах, а в тотальній забудові мікрорайону, ціною зелених насаджень.

Не секрет, що Чернівецька мене «болить» персонально, тому настирливо проситиму депутатів розібратися, що це за ділянка, поки йдеться про перший етап (розробка проекту землеустрою). І, так, на сесії усіх, хто без пояснення тиснутиме «за» персонально на камеру запитаю  ми ж за відкритість, правда? 

п.с. реєстри видають, що Михайло Олегович – кандидат у депутати Тернопільської міської ради у 2015 році від об’єднання «Самопоміч». Подвійно було б цікаво почути від народних обранців від цієї політсили, що це і за що ділянки…

Коментарі вимкнені.