Завтра у Тернополі відкриють Тиждень слінгоносіння

З 10 вересня у Тернополі розпочинається Тиждень слінгоносіння.  Відкриття планують провести учасниці одного з сімейних форумів міста, на центральному майдані міста о 10.00. А вже з 17.00, біля причалу на озері, незалежний слінгоконсультант Дарія Горон проведе спеціальний святковий майстер-клас по слінгоносінню. Також цього дня стартує віртуальна слінговікторина на форумі Школи щасливого материнства св.Анни. 

Триватимуть різноманітні майстер-класи, лекції про слінги та святкування аж до 16 вересня. “Погляд” буде повідомляти своїх читачів про події, котрі плануються і проводяться в рамках вересневого Тижня слінгоносіння у Тернополі. Нагадаємо, Міжнародний тиждень слінгоносіння пройде у місті в жовтні.

Довідка “Погляду”

Слінг – це шматок тканини, в якому дитинка розташовується у фізіологічній, тобто природній позі – точнісінько, як у мами на ручках. За умови правильного одівання слінгу, його тканина забезпечує підтримку спинки малятка по всій довжині, а коли воно трішки підростає, дозволяє носити вертикально з розведеними ніжками, що є чудовою профілактикою дисплазії. За умови вдалого крою та правильного підбору тканини слінг стає незамінним помічником для мами, оскільки дозволяє досить довго носити дитину і практично не відчувати її ваги. А кажуть, що якщо немовля носити на ручках стільки, скільки воно просить, то воно виросте спокійнішим, впевненішим і відкритим до світу. Більше того, стверджують, що дитинка, яка отримала маму саме в тій кількості, в якій хотіла, виростає більш самостійною, бо їй не треба весь час оглядатися і перевіряти чи мама не зникла, і вона знає, що її завжди підтримають саме тоді, коли це буде потрібно. Ну і не слід забувати про те, що слінгодитинка не витрачає сил на те, щоб докликатися до мами, а використовує цю енергію на ріст і розвиток, і має міцніше здоров’я.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.