Завтра в пабі Романа Заставного піджейки “крутитимуть сідницями” для “дворічних” музикантів

14 липня 2012 року святкуватиме два роки свого існування молодий Тернопільський гурт «Алоізій Карамболь». Хлопці грають в стилі Power Pop (хоча довший час думали, що це арт-панк), а їхня гра подобається міському голові Тернополя Сергію Надалу. Принаймні, на відео, де Сергій Віталієвич слухає «Алоізія», видно, що пісню він сприймає з посмішкою, весело реагуючи на деякі слова.

Всього лише за два фестивальних сезони тернопільські музиканти встигли взяти участь у багатьох фестивалях, а цьогоріч навіть стати учасниками найграндіознішого фестивалю Західної України «Захід». Там вони ділитимуть сцену з такими титанами української альтернативи, як «Тартак», «O.Тorvald», «Бумбокс», а також із гуртами «Ляпіс Трубецкой», Zdob Si Zdub… Таким успіхом «Алоізій Карамболь», кажуть музиканти, завдячує своєму менеджеру, з котрим працюють уже більш, ніж пів року.

–       Гурт має неабияку популярність, але поїздками на фестивалі ми, в основному, завдячуємо своєму менеджеру Ростіку, який, окрім Заходу, домовився за нашу участь на Бандерштаті та Республіці, – розповів «Погляду» Алоізій Карамболь – вокаліст, ідеолог та настановник гурту. – Надалі ми плануємо випускати новий альбом, та мандрувати концертним туром Україною і Європою. А вже завтра ми обіцяємо веселу, як завжди, програму відвідувачам пабу «Файне місто». Усіх чекатиме повна електрична програма в стилі Power Pop з чудовими піджейками. Ми виконаємо, як старі, так і нові хіти.

До слова, святкування розпочнеться о 21.00 в пабі «Файне місто», що на бульварі Т.Г.Шевченка (колишній ресторан «Україна»). Вхід – 20 грн.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.