Жителі Тернопільщини, яким набридло переховувати боєприпаси, здалися

Тернопільські міліціонери підбили підсумки місячника добровільної здачі зброї. До правоохоронців зверталися ті, хто вирішили не ризикувати, ховаючи вдома небезпечні речі, а хотіли зареєструвати зброю на загальноприйнятих підставах.

Всього під час місячника жителі Тернопільської області добровільно здали у підрозділи міліції 188 одиниць зброї. В арсеналі – нарізна зброя армійського взірця та мисливська. Також тернополяни позбулися майже трьох десятків холодної, понад два десятки саморобної та більше тридцяти одиниць інших видів зброї.

У підрозділи міліції люди несли не тільки стволи, а й боєприпаси. Організований місячник дав можливість зібрати більш як пів тисячі набоїв.Тернополяни віддали у підрозділи міліції понад шістдесят газових пістолетів, револьверів та п’ять пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії,.

Завдяки місячнику 46-х жителів області не притягуватимуть до кримінальної відповідальності.

Понад сорок добровільно зданих стволів та спецзасобів міліціонери зареєстрували в особисте користування громадян, 26 ще очікують реєстрації.

Як показав проведений місячник, люди продовжують тримати вдома знахідки часів війни. Як правило, їх відкопували під час проведення земляних робіт, знаходили, ремонтуючи старі будівлі. Є стволи, які жителі області незаконно придбали ще в 90-их роках минулого століття за кордоном. Зокрема, тернополянин приніс до міліції чотири стволи до зброї часів війни, які він знайшов під час проведення ремонтних робіт у власному господарстві. Житель Тернопільського району віддав правоохоронцям мисливську рушницю 12-го калібру, яку його родичі придбали ще раніше та не зареєстрували.

Коментарі вимкнені.