Злодійка з Сумщини намагалася вкрасти одяг та біжутерію

Винести одяг та біжутерію із будинку жителів одного із сіл Тернопільського району намагалася 35-річна зловмисниця. Та зробити це непомітно не вдалося – непрохану гостю засікли господарі, які зателефонували до працівників районного відділу внутрішніх справ. «Гарячими» слідами зловмисницю затримали.

Як з’ясувалося, 35-річна уродженка Сум не вперше порушує Закон. Саме через це опинилася на Тернопільщині – відбувала покарання за крадіжки у колонії в Добриводах. Нещодавно звільнилась. Та повертатися у рідні краї не поспішала. Тинялася у пошуках легкої наживи. Так і опинилася в одному із сіл Тернопільського району. Зайшовши на чуже подвір’я, помітила, що нікого немає, попрямувала до будинку. Пощастило – двері виявилися незачиненими. Почала нишпорити по чужій домівці, до вподоби припав одяг господині та біжутерія. Вже зібралася виходити, як до оселі раптом зайшли господарі.

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з проникненням у житло). За вчинене жінці загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років, повідомляє прес-служба УМВС у Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.