Злодійський дует із Маріуполя та Чернівців грабував жителів Борщова

Повертаючись пізно ввечері з роботи, 46-річний чоловік не сподівався, що незабаром опиниться на лікарняному ліжку. Не дійшовши додому декількох десятків метрів, відчув удар у спину, від якого впав і втратив свідомість. Непритомного знайшла дружина, котра, хвилюючись, пішла на пошуки. Вже в лікарні, куди потрапив із забоєм м’яких тканин плеча та розривом сухожилля, потерпілий розповів правоохоронцям, що його ще й пограбували – зник мобільний телефон та майже півтори тисячі гривень.

За підозрою у скоєнні злочину міліціонери затримали 35-річного уродженця Маріуполя та на сім років старшого за нього жителя міста Хотина Чернівецької області. У них вилучили мобільний телефон, який належав потерпілому та трохи більше сотні гривень Зловмисники у скоєному зізналися. За даним фактом порушені кримінальні справи за статтею 187 частиною 2 ККУ.

Крім цього, доведено причетність підозрюваних ще й до серії крадіжок, що були вчинені на Борщівщині. Кожного разу зловмисники діяли за схожим сценарієм. Пізно ввечері проникали на чуже подвір’я, не зважаючи на те, що господарі були вдома. Зривали навісний замок на дверях гаража чи сараю, викрадали все, що можна було швидко продати чи здати на металобрухт. З одного обійстя винесли автомобільну коробку передач, металеву скриньку з набором ключі, пару чавунних каструль та електричні подовжувачі. З іншого – болгарку, електрозварювальний апарат та мідний кабель. Діяли швидко, професійно та без зайвого шуму. Пропажу потерпілі помічали лише згодом.

Загалом, погосподарювали на чотирьох подвір’ях. За всі вчинені злочини зловмисники відповідатимуть за законом, кажуть у МВС.

Коментарі вимкнені.