Адже так далі бути не може, – Петро Ландяк готує звернення до очільника Тернопільщини

Нещодавно депутат міcької ради від “Громадянської позиції” Петро Ландяк  був на своїй малій Батьківщині, в Заліщицькому районі. Чоловіка сильно вразив стан доріг. Своїми враженнями він ділиться у мережі Фейсбук.

  • Потрібно кричати: “SOS, владо , рятуй дороги”. Практично на 80-90% шляху Товсте- Тернопіль (думаю ситуація подібна і по інших напрямках) виперло асфальт на крайній полосі дороги, де рухається вантажний транспорт.
    Переконаний проблема не лише в аномально високій температурі повітр’я, яка була останніми днями. Знаю з багатьох джерел, що вантажні машини( фури) при номінально дозволеній завантаженності в межах 22 тонн-перевозять до 40 тонн (!!!) вантажів. І НА ЦЕ ЧОМУСЬ БАГАТО РОКІВ НЕМАЄ РАДИ!!!
    Влада, як центральна так і обласна, які хваляться досягненнями в більших, від попередників, обсягах будівництва і ремонту доріг – не бачать, не знають або розуміють проблеми з руйнацією доріг і з причинами цього зла!
    Дійсно , з одного боку виділяються значно більші кошти на покращення доріг, але далі немає котролю за їх експлуатацією. Є різні слухи про хабарництво при роботі контрольних пунктів зважування вантажів. І тут точно є проблема, бо “дороги вже не витримують. Їх виперло!!!” З правої сторони проїжджої частини утворились своєрідні ПІРАМІДИ з асфальту.
    Хіба це по-господарськи: з бюджету виділити кошти , які важкою працею заробляє громада області – і відразу все занапастити відсутністю контролю чи корупцією служб! – пише депутат у мережі Фейсбук.

Петро Ландяк планує відправити письмове звернення до голови ОДА області пана Барни С. С. для його реагування. Адже так далі бути не може, – вважає депутат.

 

Comments are closed.