“Народний фронт” свідомо блокує підняття закупівельної ціни на молоко! – Михайло Головко

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко звертає увагу українців на те, що одна із політичних сил, якій вони віддали значну кількість свої голосів, сьогодні від них відвертається.
Станом на 12 липня усі фракції Верховної Ради України, крім «Народного фронту», підписали звернення про негайний розгляд законопроекту щодо підняття мінімальної закупівельної ціни на молоко. Проте, голова Верховної ради Парубій, який за квотою «Народного фронту» обіймає посаду – ігнорує кричущу проблему українських селян.
– Хочу нагадати, що перед місцевими виборами «Народний фронт» «ініціював» підняття мінімальної закупівельної ціни на молоко, проте, сьогодні вони готові швидше раз в місяць піднімати тарифи, ніж зробити крок для українців, – говорить Михайло Головко.
Законопроект №2089 уже прийнято у першому читанні, тому його необхідно затвердити лише у другому читанні та в цілому, що дозволить встановити мінімальну закупівельну ціну на молоко у розрахунку 4 грн. за 1 л. Не переконують представників «Народного фронту» і усі необхідні висновки експертів та профільних комісій. Зважаючи на значну роль сільського господарства на Тернопільщині, ухвалення законопроекту дасть можливість кожному фермеру отримувати заслужений і достойний прибуток.

292c1f32-6568-47b8-8706-31c227745e9d c0c0fbea-4b77-43e1-ba38-b15f6b95f431

Коментарі вимкнені.