Андрій Садовий: Сергій Надал не відповідав на мій телефонний дзвінок

У неділю Тернопіль відвідав мер Львова Андрій Садовий, аби висловити свою підтримку кандидату на посаду міського голови Тарасу Пастуху та команді Об’єднання “Самопоміч” у міську та обласну ради.

На зустрічі з громадою міста, яка відбувала у Драмтеатрі Андрій Садовий розповів, що діючий мер Тернополя вчора не відповів на його дзвінок, а в приміщення школи №2, директор якої балотується в депутати від ВО «Свобода», їх не впустили.

«Я приїхав у Тернопіль і першим справою набрав Сергія Надала, щоби з ним поспілкуватися, сказати, що я є в Тернополі, може якісь запитання. Це є нормально, коректно. Але відповіді на свій телефонний дзвінок я не отримав. Яким було моє здивування, коли ми приїхали в школу, де була запланована моя зустріч з Тарасом Пастухом і з мешканцями Тернополя і нам дали «від воріт поворот». Тобто школа була зачинена. Хоча ще у п’ятницю  була домовленість, що там буде зустріч з мешканцями. Якось так не файно воно вийшло», – сказав Андрій Садовий.

Такі перешкоди з боку влади є дивними на Галичині. “Януковича немає, а таке відбувається”, – каже Андрій Садовий.

Попри перепони, зустріч з тернополянами, мешканцями мікрорайону “Новий світ” таки відбулась. “Поруч була бібліотека, ми пішли туди з людьми, провели зустріч, прекрасно поспілкувались. Потім мали ще велику зустріч у театрі. Щирі запитання від людей, прямі, гострі. Ми вийшли всі однодумцями. Тому дуже важливо мати цей прямий діалог з людьми. І жодна адміністративна заборона не буде на заваді”, – сказав мер Львова.

Нагадаємо, директор тернопільської школи №2 намагалась зірвати зустріч лідера Об’єднання “Самопоміч”, мера Львова Андрія Садового та кандидата на міського голову Тернополя Тараса Пастуха із громадою, закривши приміщення школи, хоча “Самопоміч” подала усі документи, як цього вимагає виборче законодавство.

Юристи Об’єднання склали відповідний акт про порушення щодо дій директора школи, яка, до речі, є кандидатом в міську раду від ВО “Свобода”, і проводила у приміщенні школи власні зустрічі з виборцями.

Коментарі вимкнені.