Байдужих тернопільських депутатів скоро не стане в обласній раді?

Вчора під час прес-конференції зі ЗМІ народний депутат Василь Деревляний не оминув увагою і чи не найважливіше питання Тернопільщини –ситуацію в Тернопільській обласній ради.

«Коли минув законний термін – один квартал бездіяльності Тернопільської обласної ради, я підготував та зареєстрував у Верховній Раді Постанову про перевибори. Зараз вже майже рік обласна рада не збирається, депутати знаходяться поза законом, а область потерпає без прийнятого бюджету. Мені почали надходити тривожні сигнали з бюджетних установ. Для прикладу, Тернопільська обласна дитяча лікарня має борг у сумі 2 мільйони гривень. Батьки, медпрацівники змушені приносити овочі та продукти харчування для маленьких пацієнтів, яких лікарня не може забезпечити їжею. Разом з тим, у обласній раді є достатня кількість депутатів для прийняття бюджету, і мене дивує їх байдужість до долі своїх краян», – зазначив політик.

Він повідомив, що позиція партії «Батьківщина» незмінна, адже єдиним виходом з ситуації в області є перевибори.

«Я не буду ні за кого відповідати, якщо інші опозиційні сили про це не заявляють, то значить ще думають. Це питання кожної політичної сили, а ми готові піти на вибори і спільно домовлятись з іншими партіями. В жовтні профільний Комітет Верховної Ради розглядатиме мою Постанову про вибори до обласної ради. Я сподіваюся на результативний розгляд цього питання у Комітеті та парламенті»,- пояснює Василь Деревляний.

Коментарі вимкнені.