Чому кандидат в нардепи Анатолій Вихрущ не потребує підтримки

Анатолію Вихрущу довіряють і підтримують:
студенти, які мають академзаборгованість, студенти, які не мають академзаборгованість і взагалі…


Як поживаєте, шановні тернополяни. В черговий раз дозвольте Вас ознайомити з тою програмою, якою я пробую достукатись до Вас уже впродовж багатьох років. Наша програма надзвичайно проста і замість політичної тріскотні має три пункти.

По-перше – це створення професійної армії, бо коли на нас нападає професійний ворог, то його може зупинити тільки “профі” такого самого класу або вищого рівня,  який базується ще й на рівні національної ідеї і національної самосвідомості. Цей професіонал повинен бути добре озброєний.

Другий пункт – це якісна діагностика дітей. Чому я виокремлюю, це поруч з професійною армією.  В Україні 12 дітей на тисячу помруть, тому що вони українці.  У сусідній Польщі – 6. У ще багатших країнах – 3. І це найкращий показник рівня медицини і рівень професійної підготовки людей, які цим питанням займаються.

Третя питання – Тернопіль повинен стати університецьким центром. Оксфорд і Кембридж колись були селами, але, завдяки університетам, здобули таку славу і такий економічний розвиток, що тепер можуть годувати цілі регіони. Правда, у нас розповідають таку байку, що є забагато людей з вищою освітою. Запам’ятайте, тернополяни, забагато може бути тільки дурнів на квадратний метр.

Кожна нація має такого Президента, якого заслуговує. Кожне місто має такого Народного депутата, якого вартує. Тому вибір за Вами.  І, очевидно, треба тільки прийти, щоб не сфальшували та не забрали Ваші голоси.

Сьогодні ми бачимо на біг-бордах про підтримку різних представників Тернопільщини відомими людьми і уже звертались навіть до мене зі словами “може Вас, Анатолій Володимирович, підтримати”. Я дякую всім. Не потребую підтримки, поки слава Богу, ходжу сам. А потребую Вашої довіри.

І на завершення, шановні тернополяни, не зважаючи на своєрідність характеру, бігме, Ви вартуєте кращої долі і кращої влади.

Дай Боже, Вам щастя, тернополяни.

Анатолій Вихрущ, Ваш кандидат у депутати у місті Тернопіль.


-1 thoughts on “Чому кандидат в нардепи Анатолій Вихрущ не потребує підтримки

 • 23:10 | 16.10.2014 о 23:10
  Permalink

  Вихрущ? Ви справді вважаєте, що ця людина може зробити щось корисне? Він лише пустослів, потрібно голосувати за тих, хто доводить свою чесність і може приймати необхідні рішення. Голосувати потрібно за Кайду, він єдиний з кандидатів хто є гідним місця у ВР.

 • 08:50 | 17.10.2014 о 08:50
  Permalink

  Знаю цього чоловіка як мудрого і порядного понад 20 років і вважаю що він справді для Тернополян зможе принести користь, як це робив у ТЕІПО, ТНЕУ тощо.

 • 15:28 | 17.10.2014 о 15:28
  Permalink

  Нехай не ображається, але якщо обирати між патріотами, то я оберу тих патріотів, які мають реальні шанси на перемогу – народний фрон

Коментарі вимкнені.