Чи може Олексій Кайда представляти інтереси Тернополя у Верховній Раді?

Олексій КайдаПро вибори до Верховної Ради, які пройдуть 28 жовтня 2012 року, не говорить лише німий, а потенційні кандидати від опозиційних сил періодично «світяться» в тернопільських новинах. А одним із самих плодючих ньюзмейкерів нашого міста є голова Тернопільської обласної ради – Олексій Петрович Кайда.
15 березня 2012 року минуло три роки  з часу перевиборів Тернопільської обласної ради. Результати, які здобула тоді ВО «Свобода» були колосальними, тому об’єднання отримало більшість у найвищому представницькому органі Тернопільщини. Цікавим є той факт, що головою обласної ради чомусь було обрано Олексія Кайду, який не є уродженцем Тернопільщини. На противагу, достойних кандидатів на цю посаду було немало і серед тернопільських «свободівців».
Будучи головою облради Тернополя Олексій Петрович відмітився популістсько-політичними  заявами, закликами до молоді про те, аби вона віддавала своє життя з гранатою в руках, а також тим, що не зміг ввести в обласну раду близько 14 своїх побратимів. На рахунок останнього, то звісно палки в колеса пхає чинна влада. Але маючи структуровану політичну силу, маючи більшість в обласній раді та  в багатьох місцевих радах, Кайда не має волі і характеру для того щоб провести в раду своїх. То як він зможе відстоювати позиції виборців у Верховній Раді, в середовищі справжніх «акул політики»? Чи зможе він там захистити національні інтереси?
Ні. Хіба що полем захисту інтересів партії та України стане сцена політичних ток-шоу.

Володимир Курило

-1 thoughts on “Чи може Олексій Кайда представляти інтереси Тернополя у Верховній Раді?

 • 14:26 | 16.03.2012 о 14:26
  Permalink

  “15 березня 2012 року минуло чотири роки з часу перевиборів Тернопільської обласної ради.” Пане Володимире, перевибори відбулись 15 березня 2009 року і за логікою 4 роки аж ніяк не минули.

 • 15:11 | 16.03.2012 о 15:11
  Permalink

  Кайдик й.ок рідчайший і до чого тут влада, і яка там влада його шпокає коли він з тією ж владою пивко ганяє по всій кафешках Тернополя, гнати того урода треба і гранату в жопу

 • 16:14 | 16.03.2012 о 16:14
  Permalink

  Гнила замовна статтейка. І в Свабоди немає більшості, вивчіть питання, а тоді пишіть.

  • 19:54 | 16.03.2012 о 19:54
   Permalink

   взагалі-то не замовна, а просто до Кайди ставлюся упереджено так як він на ніщо е здатний. Серед тернополя н я набагато достойніші: Сиротюк, Головко, Надал і так ділі

Коментарі вимкнені.