Громадськість вже забракувала два кандидати у тернопільському списку «Самопомочі»

Тернопільський осередок ГО “Автомайдан” звернув увагу партії “Самопоміч” на те, що в списках кандидатів, котрі партія оприлюднила для публічного обговорення числиться Вітровий Богдан Олегович, котрий намагається підняти свій рейтинг за рахунок того, що присвоїв собі посаду голови ВО “Автомайдан”, що насправді не відповідає дійсності.
Партія “Самопоміч” оголосила про те, що відкриває свої списки для публічного обговорення кандидатів . Критеріями для кандидатів від “Самопомочі” є порядність і неучасть в політичних та інших сумнівних аферах.
На своє звернення ВО “Автомайдан” отримало від “Самопомочі” класичну бюрократичну відписку у приватні повідомленя.
Чи буде ще якась реакція від “Самопомочі” наразі невідомо.

Але позиція “автомайданців” щодо Богдана Вітрового принципова:

Наша позиція чітка, публічне визнання брехні п. Вітрового та зняття його з виборів. В іншому випадку це чергова “принципово” нова політична сила з пустими вимогами до своїх кандидатів якій не варто віддавати свої голоси. Звісно, це моя суб’єктивна думка. Хоча напевно і більшості виборців України.

Нагадаємо, що тернопільські освітяни  забракували вже одного кандидата у списку «Самопомочі» – директора департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Любомира Крупи, Богдан Вітровий став другим до кого має претензії громадськість.

Коментарі вимкнені.