Ігор Вонс про інвестиційні можливості Тернополя

8-9 жовтня в Тернополі відбулося виїзне засідання Міжнародного трейд-клубу в Україні за участю 15 представників зарубіжних країн. Основна мета заходу – покращення ситуації у сфері інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Тернопільської області. Економічний, туристичний та культурний потенціал представили близько 60 підприємств і установ Тернопільської області.
У роботі трейд-клубу взяв участь голова «Центру Антикорупції», кандидат на посаду міського голови Тернополя Ігор Вонс, який відзначив важливість проведення подібних форумів.
– Час, в якому ми нині живемо, дійсно не простий. Сьогодні нашому місту та області потрібен поштовх у розвитку промисловості, галузей енергозбереження, туризму, руху Тернополя як логістичного центру. І без залучення інвестицій, без допомоги іноземних партнерів реалізувати ці плани дуже складно. Крім того, провідні підприємства області, у зв’язку з подіями на Сході країни, шукають нові ринки збуту. Тому сьогодні дуже важливо, щоб обласна влада не залишила своїх підприємців один на один з їхніми проблемами, а шукає через іноземні представництва в Україні партнерів за кордоном, – зазначив Ігор Вонс.
Як відмітив Ігор Васильович, поряд із позитивною динамікою росту зовнішньоторговельного обігу регіону, збільшення надходження до області іноземних інвестицій та створення спільних підприємств, яка простежується протягом останнього часу в Тернопільській області, є ще ряд серйозних недопрацювань, які відлякують інвесторів.
На думку Ігоря Вонса, Тернопіль, як обласний центр, має дуже великий інвестиційний потенціал, який міська влада не використовує на повну потужність.
– Спілкуючись з іноземними партнерами, я чую багато нарікань на неблагонадійність нашої влади. Практично всі вони в один голос заявляють, що готові вкладати кошти у розвиток виробничих потужностей, туризму та інші галузі, але наявність великої кількості прихованих економічних схем, а також зловживань серед посадовців та працівників правоохоронних органів їх відлякує, – наголосив Ігор Вонс.
Зробити Тернопіль більш привабливим для інвесторів не складно, переконаний голова «Центру Антикорупції». Для цього потрібно, в першу чергу, значно посилити реальне покарання за корупцію.

Коментарі вимкнені.