Кандидат від “Батьківщини” Михайло Апостол визнав, що має судимість

Факт кримінальної судимості кандидат в народні депутати по Теребовлянському виборчому округу Михайло Апостол підтвердив в прямому ефірі програми “Межа правди” на телеканалі ТВ-4.

На запитання телеглядача про приховування кандидатами фактів судимості представник “Батьківщини” зізнався, що в 90-ті роки мав судимість. Щоправда, про цей факт кандидат не зазначив ні в автобіографії, ні в агітаційних матеріалах. Пан Апостол на цьому окрузі є узгодженим кандидатом між “Батьківщиною” та “Свободою”. Це право він отримав за квотою “Батьківщини”.

Нагадаємо, що кандидатів на мажоритарні округи від опозиції на Тернопільщині визначали кулуарно. Зокрема, Михайло Апостол є креатурою голови облорганізації Василя Деревляного. Інший потенційний кандидат від “Батьківщини”- рухівець Михайло Савчук йде на вибори як самовисуванець. Не виключено, що після таких репутаційних втрат об’єднана опозиція зніме свого кандидата, – пише сайт Реально.

-1 thoughts on “Кандидат від “Батьківщини” Михайло Апостол визнав, що має судимість

 • 10:24 | 28.09.2012 о 10:24
  Permalink

  В Михайла Володимировича реально не одна судимість а три, але прикривається лише першою… і то неправдивою…

 • 15:22 | 27.10.2012 о 15:22
  Permalink

  Не мели дурниць.Які судимості ти що пишеш.ти де то взяв немає ЖОДНОЇ!!! Апостол чесний справедливий і достойний кандидат!

 • 20:10 | 27.10.2012 о 20:10
  Permalink

  Люди як ви можете так чорнити Апостола? У Люшняка стільки судимостей, що й порахувати неможливо, через його махінації робочі, а Давиденко взагалі виліз непонятно звідки і з чим, але Апостол не сказав на своїх співбесідах з людьми нічого поганого на них, а вони його оббріхують як хочуть. Бійтесь Бога, вам ще жити і вашим дітям та внукам, на виборах життя не стоїть. Особисто я тільки за Апостола і мене вже тушнить від ваших наклепів!

Коментарі вимкнені.