Куратором мажорів до Верховної ради від Тернопільщини буде Валентин Хоптян

У Тернопільській області напередодні виборів до парламенту ситуація для представників влади є складною. Але, як відомо, головне у великій політиці – знати підхід до кожного регіону. За словами джерела «Коментарів», «мажорів» тут буде курувати губернатор області Валентин Хоптян. За словами джерела, Валентин Антонович нібито пообіцяв Адміністрації Президента видати «на гора» трьох «мажоритарників» з п’яти. Ходять чутки, що заради оптимізації роботи провладних кандидатів будуть значно переглянуті межі округів. Наголос буде зроблено на авторитетних підприємців, що займаються сільським господарством і будівництвом.

У самому Тернополі владі навряд чи вдасться перемогти. Хоча свої кандидати в обласному центрі вже ніби як визначені. Зокрема, мова йде про депутата тернопільської райради Івана Чайківського, який є генеральним директором аграрної компанії «Агропродсервіс». Крім того, може спробувати свої сили і екс-губернатор Тернопільської області Юрій Чижмарь. Правда, там же планує балотуватися і голова обларади, член політради ВО «Свобода» Олексій Кайда, якого тут вважають явним фаворитом.

В той же час у ще одному окрузі, що включає частину обласного центру та околиці, опозицію очікує місцевий «Сталінград». Там планує висуватися дружина губернатора Надія Хоптян.

Непогані шанси у представників влади і в інших округах області. Наприклад, в окрузі з центром в Кременці планує балотуватися народний депутат від Партії регіонів ПР Орест Муц. Враховуючи, що саме в цьому окрузі знаходиться Почаївська лавра, електоральні уподобання в цих краях мають свою специфіку. Правда, у Муца є реальний конкурент – голова правління «Укрінбанку» Володимир Клименко, який почав активно «інвестувати» в округ.

В окрузі з центром в Бучачі говорять про балотування представника Аграрної партії України Петра Гадз, якого називають одним з найбагатших людей цього краю. До слова, саме по цьому округу піде «нашоукраїнець», екс-глава СБУ часів президентства Ющенка Валентин Наливайченко. За словами місцевих жителів, Валентин Олександрович проводить досить агресивну кампанію.

Є в Тернопільській області округ, де не буде ніякої боротьби. Мова йде про округ, до якого включено Заліщицький район. У селі Синьків Заліщицького району народився відомий бізнесмен Дмитро Фірташ, який всіма силами хоче провести уродженця Заліщиків, колишнього заступника міністра МВС, генерала Володимира Бедриківського, який, як стверджують джерела, піде під політичною «парасолькою» партії «УДАР».

Коментарі вимкнені.