Партія регіонів на Тернопільщині зазнає краху

Партія регіонів на Тернопільщині починає втрачати людей. З неї починають масово виходити свідомі люди.

Так, 3 грудня   на позачерговій двадцять сьомій сесії  Теребовлянської  районної ради  було оголошено про те, що на ім’я районної ради Василея Попка поступили заяви від  депутатів районної ради Зелінської С.М., яка склала з себе повноваження голови фракції Партії регіонів, Дзюбана Ю.І., Никеруя С.С.,       Майовського П.С., Трояна С.М., Турчиняка В.Д., Грода С.М., Войнаровського Р.В., Михайлюка М.В.,  які оголосили про свій вихід з фракції Партії Регіонів, – повідомляє прес-служба Теребовлянської районної ради.

5 грудня на сесії Зборівської районної ради заступник голови районної ради Борисюк Ярослав привселюдно засудив політику Партій регіонів і вийшов з фракції та партії.

20 грудня перестала існувати фракція Партії регіонів у Зборівській районній раді. Таким чином у фракції Партії регіонів Зборівської районної ради залишилось лише 4 депутати, а для утворення фракції потрібно найменше 5. Фракція перестала існувати.

І вже на цьому тижні під час сесійного засідання Чортківської районної ради було оголошено про саморозпуск фракції Партії регіонів.  Розпуск відбувся  у зв’язку з добровільним виходом з фракції та партії  двох  депутатів. Оскільки, бажаючих поповнити лави  фракції провладної партії не знайшлося, а вона не може складатися лише з трьох депутатів, фракції ПР у Чортківській районній раді більше немає.

Коментарі вимкнені.