Радикальна партія Олега Ляшка на Тернопільщині: екс-намісник і журналіст

Колишній «порист», голова Тернопільської обласної адміністрації Юрій Чижмарь йде в парламент під 25-м номером у списку Радикальної партії Олега Ляшка. Два роки тому він невдало побалотувався в Чортківському окрузі й програв мандат Іванові Стойку. По тому подався в заступники голови Київської ОДА. Юрія Чижмаря називають людиною Віктора Балоги, колишнього соратника екс-президента Віктора Ющенка. Чижмарю приписували кумівство, племінництво з Балогою, хоча публічно всю цю інформацію екс-голова адміністрації спростовував у численних інтерв’ю. Чижмаря пам’ятають в області через сміттєву проблему (вічні пошуки нового сміттєвого полігону) та кислотний скандал (у 2012-му невідомі хлюпнули чоловіку в обличчя кислотою, подейкували — через коханку).

Головний радикал Тернопілля Святослав Півторак отримав від свого керівника тільки 52-е місце.

В минулому він — редактор газети міської ради «Тернопіль вечірній».

Святослав Півторак 2010 року балотувався в депутати Тернопільської міської ради по мажоритарному округу від партії Всеукраїнського об’єднання лівих «Справедливість». Як відомо, батько Святослава Півторака — Роман Півторак, екс-директор ПТУ №4 — перебував у лавах цієї політсили і навіть балотувався у 2010-му на посаду міського голови Тернополя.

Святослав Півторак після звільнення з посади директора КП «Кінотеатр сімейного відпочинку «Перемога» (нині це «Український дім») намагався через суд повернути собі посаду. Звільнили його за розпорядженням міського голови через те, що витратив майже 50 тисяч гривень, призначених для ремонту, на купівлю службового автомобіля. Суд Святослав Півторак програв. Зі слів його наступника Василя Мосули, після 13 місяців роботи Святослав Півторак довів «Перемогу» мало не до банкрутства.

Не пощастило йому й на посаді головного редактора газети міськради «Тернопіль вечірній». Працівники видання у той період через суд добивалися ліквідації заборгованості із зарплати, яка сягала десятків тисяч гривень.

 Збруч

-1 thoughts on “Радикальна партія Олега Ляшка на Тернопільщині: екс-намісник і журналіст

  • 19:13 | 9.10.2014 о 19:13
    Permalink

    хтось взагалі Ляшка серйозно сприймає? Треба голосувати за реальних кандидатів, а не підставних. В Ляшка бандюки і риги заховалися, а от в Яценюка всі серйозні спеціалісти своєї справи і йдуть, щоб змінювати Україну на краще, а цей з вилами, тільки для цирку

  • 23:21 | 11.10.2014 о 23:21
    Permalink

    хуйло він і хабарник з судимістю а не журналіст.він писати грамотно не вміє. а редактором його нахабно засунув заставний який тоді над газетою взагалі знущався – мстив видно за попередні портрети на броньовику. якщо всі ті події в деталях описати то кандидату заставному теж буде за що червоніти

Коментарі вимкнені.