Родина головно ляшківця-радикала Тернополя Святослава Півторака не платить за комунальні послуги?!

У редакцію «Погляду» надійшла інформація, що ніби то батько головного ляшківця Тернополя та одночасно кандидата на посаду міського голови Святослава Півторака не оплачує комунальні послуги за місцем проживання у багатоквартирному будинку по вулиці Галицькій, 29а.

Як відомо, батько першого номеру виборчого списку до Тернопілської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка – Роман Півторак у минулому обіймав посаду директора Тернопільського вищого професійного училища №4 ім.Михайла Паращука, але після корупційних скандалів та кримінальних справ був відсторонений від посади.

Що найцікавіше, окрім фактичної відмови сплачувати квартирну плату, родина Півтораків завдяки родичам у судовій гілці влади ніби то ще й виграє суди й списує багатотисячні заборгованості по комунальних послугах.

Сусіди головного гетьмана Тернопільщини в усних коментарях підтверджують факти несплати ним кварплати протягом останніх років у розмірі кількох тисяч гривень.

Видання «Погляд» радо опублікує копії платіжок з зазначенням відсутності заборгованості родини Святослава Півторака по вулиці Галицькій.

Очікуємо й на коментарі з цього приводу головного радикала Тернопільської області – Сергія Тарашевського.

 

 

Коментарі вимкнені.