Схід не наш та й Тернопіль теж

Сидячи в західних і центральних регіонах і дивлячись солодкаве українське ТБ, ми як діти тішилися, що схід наш. Про це пише журналістка Мар’яна П’єцех.

– А не наш. Він Кернеса і Добкіна, Вілкова і полтаського українофоба Матковського, яке раптом натягло вишиванку. Ці вибори – це не лише зріз суспільної думки, це вирок Україні на найближчі мінімум пять років. Я думала, що кров чистить людський мозок, але багатьом мізкам уже нічого не допоможе. А страждатимуть всі. Але, зрештою, якби Кернес з Добкіним сиділи за гратами, оті атрофовані мізки мали б менше вибору. Тому проблема не в виборцях. Це вирок новій старій владі, зажили по новому, нічого скажеш.

А у Тернополі явка виборців становить 47, 33%. Найменше в області. Як припускають експерти, причиною цього є розчарування у політиках та тотальна зневіра, а також – нова виборча система.

Тому, згідно даних екзит-полу, діючий голова може святкувати перемогу, отримавши майже 60% підтримки тих, хто прийшов на вибори. А це  менше 28% підтримки усіх тернополян.

 

Коментарі вимкнені.