«Театр – серце Тернополя», – Вікторія Шараськіна

Кандидат у депутати до Тернопільської міської ради від «Народного контролю», актриса обласного академічного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка Вікторія Шараськіна переконана, що культуру, мистецтво треба плекати серцем, а не топтати буденністю.
Театр традиційно споруджувався в центрі міста, у самій його серцевині. І недаремно, бо театр за своєю суттю повинен нести добро, демонструвати високі цінності, об’єднувати мешканців міста на засадах духовності і моралі.
Натомість досить часто адміністрація закладів культури змушена влаштовувати у своїх стінах сумнівні заходи (на зразок ярмарку-розпродажу товарів широкого вжитку), щоб заробляти кошти і на поточний ремонт приміщень, і на інші потреби забезпечення нормальних умов для роботи творчих колективів.
Так не повинно бути. Навіть у найскрутніші часи черги за хлібом завжди відрізнялися від черг до каси театру, філармонії, концертної зали. Культуру, мистецтво треба плекати серцем, а не топтати буденністю. В іншому випадку ми виростимо цілі покоління бездушних споживачів, а не духовно багатих та всебічно розвинених громадян.
Я прагну стати депутатом міськради від «Народного контролю», передусім, тому, щоб змусити владу працювати чесно, щоб разом з цією політичною силою на всіх рівнях і, зокрема, на місцевому, отримати можливість впливати на роботу профільних департаментів та управлінь культури і мистецтв.
Нині ми не маємо права економити на тому, за що завтра доведеться дуже дорого платити. Актори, співаки, музиканти, танцюристи повинні дарувати людям свою творчість і талант, а не заробляти гроші для того, щоб виживати.

Коментарі вимкнені.