У першій двадцятці «Свободи» два Сиротюки

Серед кандидатів, які йдуть у списку ВО «Свобода» у першій двадцятці є два Сиротюки й обидва безпосередньо пов’язані з нашим краєм, так 16-й у списку, як ми вже неодноразово повідомляли уродженець Тернополя,  депутат обласної ради Олег Сиротюк. Цікаво, що 14-й у списку уродженець Рівненщини Юрій Сиротюк, молоді та буремні роки якого пройшли на Тернопільщині, де він навчався у Кременці та на історичному факультеті Тернопільського педагогічного інституту (нині університет ім. В. Гнатюка) і був активним діячем ВО «Тризуб», нині Юрко в якого залишилося чимало друзів на Тернопільщині,  керівник прес-служби ВО «Свобода».

Також у першій сотні ми побачимо й інших наших земляків «свободівців», зокрема голову Тернопільської міської організації Романа Навроцького; депутатів обласної ради Володимира Стаюру і Марію Чашку, імена яких неодноразово згадували як можливих кандидатів у мажоритарних округах нашого краю, а також заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюру, директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності» Олега Любінського; оскільки список трішки посунувся у сотню увійшов заступник голови Козівської районної ради Олександр Лазарчук.

Нагадаємо, що 9 серпня закінчилося висунення кандидатів у народні депутати, 13 серпня – останній день для подання документів до ЦВК для реєстрації кандидатів.

 

За даними Тернопільського представництва Інституту української політики.

Коментарі вимкнені.