У Тернополі пробують відродити мертву партію і навіть знайшли аргументи!

24 жовтня Голова Політичної ради Політичної партії «Наша Україна» Ірина Ванникова відвідала Тернопіль, де провела зустріч з керівництвом обласної організації та членами Політради партії.

У зустрічі також взяв участь голова Центрального виконкому партії Олександр Ропотенко. Головуючим на зустрічі був Юрій Токаренко- голова оргкомітету по проведенню партійної конференції у Тернопільській області. Під час зустрічі Ірина Ванникова передала позицію лідера партії Віктора Ющенка щодо політики європейської інтеграції України. «Зараз Україна знаходиться у визначальному історичному моменті, тому важливо політично підтримати підписання Угоди про асоціацію під час саміту у Вільнюсі. Віктор Ющенко проводить для цього переговори та зустрічі, аби переконати європейську сторону позитивно оцінити здійснений Україною прогрес», – сказала Ірина Ванникова.

Вона запевнила однопартійців у тому, що «Наша Україна» незмінна у своїх ідеологічних позиціях, але має активніше проявити себе, у тому числі слідувати прикладу Тернопільської обласної організації, яка забезпечувала найбільшу підтримку як під час президентських виборів 2010 року, так і під час парламентських 2012.

Про підтримку партії в області свідчить те, що у обласній Раді працює фракція «Наша Україна», представник якої очолює бюджетний комітет.
Під час зустрічі з партійним активом Ірина Ванникова та Олександр Ропотенко поінформували про фінансовий стан та про кадрову політику партії. Зокрема, було наголошено на необхідності завершити процес перереєстрації, який відтепер можна пройти, заповнивши відповідну форму на офіційному сайті партії.

У Тернополі ближчим часом відбудеться звітно-виборча конференція, яку скликатиме виконуючий обов’язки керівника виконкому справжній «нашоукраїнець» Назар Шаюк.

Коментарі вимкнені.