Воїни, – ви приклад мужності, тож будьте зразком боротьби з корупцією! – Олег Барна

Такими словами звернувся до учасників АТО народний депутат України Олег Барна під час зустрічі з бійцями, що служать або служили на Сході України.

«За час спілкування лунали наболілі теми, гострі запитання, законні вимоги. Відповіді давав не лесливі,а конкретні і, подекуди, жорсткі. Якщо уряд завалив економіку і зараз не вистачає бюджетних призначень, то гроші потрібно ділити. Зокрема для забезпечення воїнів безкоштовним лікуванням, треба скоротити виплати на дітей… Суть в іншому. Ми боремося не з причинами, а з наслідками. Необхідно змінити уряд, щоб запрацювала економіка, створювалися робочі місця, щоб наповнювався бюджет»,- пояснює нардеп.
Під час свого виступу на зустрічі він звернувся з проханням до бійців стати зразком для наслідування.
«Ми всі йшли захищати країну не заради пільг чи отримання землі. Ми боремось за вільну, самостійну державу з достатком і високим рівнем життя! Тому, так, як кожен з вас на війні став прикладом мужності та відваги, так само тут, на місці, для всіх людей, ви повинні бути прикладом єдності, безкомпромісної і принципової боротьби із системною корупцією посадовців, їх бездарністю. Залишатися прикладом порядності, вихованості та скромності для нашої молоді. Тому, єднаймося заради допомоги один одному, людям та країні.
Слава Вам! Слава Україні!», – завершив свою промову Олег Барна.

Коментарі вимкнені.