Володимир Клименко брехав про ремонт доріг на Тернопільщіні

Фонд Галичина-Волинь обслуговує кандидата по в/о 164 Клименка. На сторінці вебсайту фонду є таке повідомлення:

Рух відремонтованою ділянкою дороги – відкрито. Вартість ремонтних робіт склала понад 13.5 мл. грн.
Ми запитали також й одного із головних винуватців свята – кандидата у депутати до Верховної Ради Володимира Клименка (а саме за його сприяння, стараннями замовника – служби автомобільних робіт області та ретельним виконанням підрядника, фірми Термобудцентр, відновили дорогу до села) про його відчуття з нагоди завершення робіт і ось його враження:
– Зовсім інший дух запанував в цьому селі, зовсім інший настрій. Якщо й надалі будемо працювати такими темпами, то наступного року з’єднаємо Залісся зі Старим Таражем, а як наслідок – із Почаївською Лаврою (до речі, на цій ділянці дороги уже активно ведуться ремонтні роботи). Люди, які їздили до святині з Тернополя, їздитимуть коротшим шляхом. Тепер уже можна розвивати на селі дрібний бізнес, будувати АЗС, організовувати невеличкі сільськогосподарські ринки, возити продукцію, вирощену власноруч, на продаж до міста. Я завжди кажу – що даю людям вудку, а рибу вони мають ловити самі. Думаю, ця громада із своїм подальшим розвитком уже впорається самостійно.
———-

Про участь в ремонті доріг Олександр Клименко згадував під час передвиборчої кампанії неодноразово. Однак Верховна Рада дала зовсім іншу офіційну інформацію про фінансування ремонтів дорів в Тернопоільській області.

Клименко Володимир Олександрович
Самовисування, ОВО №164
народився 29 липня 1958 року в місті Луганську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, Публічне Акціонерне Товариство “Український Інноваційний Банк”, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Майдан

-1 thoughts on “Володимир Клименко брехав про ремонт доріг на Тернопільщіні

Коментарі вимкнені.