Вибори 2012: Роман Півторак не бачить позитивних сторін конкурентів

Трохи більше місяця залишилося українцям до «дня ікс», коли доведеться або вибір робити, або сидіти вдома, мріяти, щоб ніхто не використав пустий бюлетень в своїх інтересах, та клясти владу у всіх бідах планети. Як помітили журналісти «Погляду» – декому з тернополян важко визначитися, за якого ж кандидата у депутати Верховної ради України голосувати. Тому ми будемо публікувати невеличкі бліц-інтерв’ю з потенційними нардепами, задаючи усім питання однакового типу.
Першим інтерв’юером «Погляду» випадковим методом став Роман Півторак.

Представник Тернопільської обласної партійної організації партії «Об’єднані ліві і селяни», директор тернопільського училища № 4 Роман Півторак йде у Верховну Раду, аби усунути від влади «тирана Віктора Януковича, та повалити цей антидемократичний режим».
1. Навіщо ставати народним депутатом?
—Я не можу говорити за інших кандидатів, не знаю, які в них мотиви. Особисто я прагну пройти до Верховної ради, щоб перетворити її на парламент, який буде працювати е на збагачення чиновницьких кишень, а на користь простого народу. Хочу відстоювати інтереси нації, захищати права українців.
2. Чи є конструктивні сторони в конкурентів і якщо, так, то які?
—  Можливо це прозвучить нескромно, але в своєму 166 окрузі я не бачу конструктивних сторін в конкурентів. В жодному кандидаті не можливо розгледіти справді патріотичних намірів пройти до Верховної Ради. Спостерігаю лише за звичайнісінькою боротьбою груп, навіть кланів, які «воюють» за економіку. Таким дорога до Верховної ради дає лише перспективи ще більше наживитися за чужий рахунок. Навіть представник КПУ в моєму окрузі не виражає інтереси тернополян і не є людиною, що ставить за мету допомагати простому народу.
3.Ваше ставлення до президента Віктора Януковича, до діяльності Партії регіонів та правлячої коаліції?
— Я вважаю, що сьогодні в Україні система тиранії Януковича. Це абсолютно тоталітарний, антидемократичний режим Діяльність Партії регіонів треба припинити будь-яким законним способом і усунути Януковича з посади Президента України.
Щодо правлячої коаліції…ЇЇ сформували з метою забезпечити власні інтереси, та інтереси олігархів. Абсолютно все, без винятків, що робить коаліція є антидемократичним. Вони відділяють простих українців від представників влади. Я збираюсь робити те, що й Богдан Хмельницький 350 років тому — долати прірву між політиками і українцями — « Не буде ні пана, ні хлопа». Всі в рівних умовах, без привілегій.
4. Скільки вартує Ваша кампанія? І Скільки людей у вашій команді?
— У мене найскромніша, наймізерніша вартість кампанії, оскільки складається вона з пожертв членів партії, в загальному сума не перевищує 100 тис грн.
В моїй команді працюють приблизно 50 осіб, які допомагають мені готуватись до виборів.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Вибори 2012: Роман Півторак не бачить позитивних сторін конкурентів

 • 17:24 | 17.09.2012 о 17:24
  Permalink

  я валяюсь! а що – цього хабарника вже з сізо випустили? тоді треба терміново в дурку посилати, бо тільки повністю хворий на голову з його репутацією може пертись в ВР та ще й коментувати конкурентів! Нема в тебе півторак конкурентів – бо ти нікому не конкурент взагалі, за тебе хіба оті 50 чоловік і проголосують як і за твою смішну партію. Тьху!

 • 18:01 | 17.09.2012 о 18:01
  Permalink

  1 раз чую і бачу. він що на бордах ніде не висить?)) І що за партія обєднані ліві? комуністи з кимось обєднались?

 • 10:20 | 18.09.2012 о 10:20
  Permalink

  як казав Лесь Подерев’янський: “хулінеясно!” зареєструвався кандидатом, шоб не чіпала прокуратура. а “партія обєднані ліві” – це ліві об’єдналися з своїми друзями чортами!

 • 14:04 | 18.09.2012 о 14:04
  Permalink

  добре що нема об’єднаних середніх))

 • 09:34 | 26.09.2012 о 09:34
  Permalink

  Дядьку ти про що говориш відколи це ліві хочуть відстоювати інтереси нації, захищати права українців. Чому в нас немає закону згідно якого хворих і неврівноважених людей не допускали б до виборчого процесу! Ганьба хабарнику Півтораку!

Коментарі вимкнені.