Як Тернопільська міська рада комуністів від самогубства рятувала

Документ, де Тернопільська міська рада через окружний суд забороняє комуністам проводити масові зібрання до 8 грудня виклав у мережу Інтернет Володимир Бобко.
Як пише пан Володимир, комуністи  у самий розпал “Євромайдану” мали намір провести  мітингу на підтримку “мутного союзу”.
“Мабуть, через те, що Україна, всупереч намагань кремля та окремих кремлівських холуїв, все таки упевнено віддаляється від Москви, тернопільські комуністи від відчаю вирішили вчинити «акт самогубства». Інакше пояснити їхнє повідомлення про намір провести 27 листопада 2013 року мітин,  просто неможливо.
Я взагалі собі важко уявляю, як купка проплачених маргіналів бомжуватого вигляду, з червоними ганчірками, за кілька день по вшануванню пам’яті жертв Голодомору, будуть іти крізь кількатисячний натовп нащадків тих, кого вони убивали впродовж десятиліть…Фантасмагорія… 
Загалом, від імені побратимів з Тернопільської міської ради приношу свої вибачення учасникам тернопільського «Євромайдану» за відібране шоу та задоволення власноруч потриматись за червонопузу горлянку, тим не менше було вирішено, що не варто тарганів ганяти, коли у хаті пожежа.”

-1 thoughts on “Як Тернопільська міська рада комуністів від самогубства рятувала

Коментарі вимкнені.