Список регіоналів, які знаходяться на високих посадах у чортківській владі

Люстрація… Так гучно про цей процес мовлялося чи не з кожних, скажімо, патріотичних уст (окрім «регіоналівських») після повалення влади Януковича. Пройшло немало-небагато часу, як тогочасних провладних мужів, дії котрих прогресували на гноблення простого народу українського, з ганьбою впихали в сміттєві баки. Думали-гадали, що все зміниться на краще, що жоден «регіонал» не посяде в чиновницьке крісло (навіть найнижчого рангу). Та реальність, і це надто гнітить, зовсім інша: люстрації так і не відбулося. «Регіонали», як хамелеони, «перефарбувалися», зодягнули вишиванки і далі продовжують (та ще й скептично підсмішковуються) свою ганебну діяльність у привладних структурах.
ГО «Антикорупційний комітет Майдану» розіслав у всі райдержадміністрації Тернопільської області листи-запити на інформацію щодо держслужбовців РДА, які були призначені на керівні посади 2010 – 2013 рр. і досі працюють при владі. Результат – вражаючий (у негативному розумінні)!
До прикладу, Чортківська РДА:
І.М.ГУЛЬКА – колись головний регіонал району, колишній голова РДА Кобіс, «взявши її під своє крильцятко», примостив на посаду завідувача сектора з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату РДА; а в 2014 році ця панянка очолила районний відділ освіти.
Б.М.ГУСАК – Розпорядженням голови РДА від 15.07.2011 р. призначений на посаду начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій (зараз – відділ з питань цивільного захисту населення). І досі висиджує в посадовому кріслі, лише перекладаючи папірці з місця на місце.
І.Я.ЗАБОЛОТНИЙ – начальник управління агропромислового розвитку. (Колишнього керівника – справедливого, безкорисливого, правдолюба і працелюба «регіонали» з притиском усунули, як-то сказати, з’їли).
В.Д.КОРНАК – начальник служби у справах дітей РДА. Колись займав керівну посаду в правоохоронних органах, та, зачувши смаленим (адже до його рук прилипло безліч корупційних діянь) перебрався у РДА.
В.Д.ЦВЄТКОВ – начальник управління праці та соціального захисту населення. Вийшов на пенсію з райвідділу міліції.
До цього послужного списку слід віднести ще одного колишнього «керівного» міліціонера – Р.Є.ДАНИЛЬЧАКА, який зараз – на посаді
директора територіального центру соціального обслуговування Чортківського району.
Примостилися й пригрілися «мєнти»! Їм лиш би керувати!
І.О.ШВИДЮК – начальник відділу охорони здоров’я РДА. Цього молодого пана, мабуть, зумисне прилаштували на дану посаду, бо ж добре знали, що «танцюватиме під дудку» своїх покровителів-корупціонерів, особливо – ненаситного до фінансування з районного бюджету, славнозвісного хабарника Р.В.ЧОРТКІВСЬКОГО (головного лікаря ЦКРЛ).
І.Я.ШЕВЧУК – директор Центру надання адміністративних послуг РДА. Протеже вищезгаданого КОБІСА – і цим все сказано.
Отож, робімо висновки…

Роман Марценишин

Коментарі вимкнені.