Чому “свободівець” Іван Зінь має зацікавити тернопільську поліцію


Хто уважно слідкує за перебігом тернопільського політичного життя та життя міської ради, то пам’ятає як півтори роки тому міський голова Сергій Надал розпочав сесію без наявності кворуму депутатів (в залі мало бути 22 депутат окрім нього, а було 21). Міський голова тоді запевняв, що він прирівнений до депутатів і його в кворум також слід враховувати, а тим, хто не згідний порадив звертатись до суду.
Іван Сороколіт звернувся.

У суді першої інстанції суддя Сливка Л.М. зайняла позицію міськради і міського голову зарахувала в кворум, але водночас чітко визначивши, що сесія розпочиналась в присутності 21 депутата + міський голова. Витяг з рішення:

У апеляції судді не пішли на такі брутальні дії і все ж дали зрозуміти відповідачу (міськраді), що міського голову в кворум рахувати не можна.

І тут найцікавіше!
У супереч будь-яким процесуальним (чи як їх правильно назвати) нормам, суд у якості головного доказу долучає лист за підписом особисто Сергія Надала (!) з сфальшованим списком реєстрації, в якому з’являється +1 депутат (Іван Зінь) і Іван Сороколіт програє апеляцію.

Долучаємо відео відкриття сесії, завершення реєстрації депутатів і початку сесії. Хтось бачить там в залі 22 депутати? Хтось бачить там Івана Зіня?

Іван Зінь, до речі, потім підійшов. Але в момент відкриття сесії його не було.

Отак і живемо. Одні фальшують докази. Інші незаконно долучають ці сфальшовані докази і виносять рішення Іменем України.

А потім хтось дивується, чому до судів такий рівень довіри?
«Армія/Мова/Віра» це дуже добре. Але з неприхованою корупцією та прогнилою судовою системою треба щось робити.

Коментарі вимкнені.