Хто керуватиме “свободівцями” в міськраді Тернополя?

Уже другий тиждень місцевий політикум «колотить» від подій навколо депутата міськради Тернополя Романа Навроцького. За останньою інформацією, сам Олег Тягнибок дав вказівку зняти Романа з посади голови фракції ВО «Свобода» в міськраді. Кому конкретно Тягнибок дав таке завдання – невідомо, але реалізувати на практиці його можуть лише депутати міськради, обрані від ВО «Свобода», шляхом голосування.

Як відомо «Погляду», «свободівці» мали приймати рішення по Навроцькому цієї суботи, 5 листопада. Та за невідомих причин засідання фракції знову перенесли. Відповідно доля Навроцького і надалі у підвішеному стані. Однак те, що його хтось планує «посунути» з крісла голови фракції – доконаний факт. Цьому доказ яре обговорення прізвищ тих, кого уже сплять і бачать на місті Романа. Щоправда, вибір невеликий – і не вельми зрозумілий.

Зокрема, за інформацією сайту «Терен», головним претендентом на головування свободівцями у Тернопільській міській раді є Назарій Редьква. Він настільки непомітна фігура у політичному житті Тернополя, що його не помічали у лавах свободівців навіть під час Революції гідності.

Можливо, це пов’язане з тим, що пан Редьква один з тих, хто поповнив партійні лави найпізніше – приблизно у 2012 році і вже за три роки дослужився до обрання депутатом міської ради на місцевих виборах, що проходили у 2015 році. Але навіть ставши депутатом, Н. Редьква не відзначився жодною ініціативою чи правкою до рішення. Не говорячи вже про якісь самостійні проекти, корисні місту.

Можливо, його особливе становище у тернопільській «Свободі» зумовлено тим, що свого часу Назарій Редька декілька місяців обслуговував місцевий осередок ВО «Самопоміч» (очільник на всеукраїнському рівні мер Львова Андрій Садовий, в якого з львівськими свободівцями триває затяжний перманентний конфлікт), працюючи там юристом.

На даний час, Назарій Редьква особливих заслуг перед партією та містом не здобув і посада голови фракції може стати добрим містком для його подальших політичних подвигів.

До «відзнак» Н.Редькви можна віднести хіба те, що він спромігся влаштувати свою дружину на роботу в міську раду та є родичем водія-охоронця самого Тягнибока. Мабуть, саме на ці, та вище згадані якості зважало керівництво ВО «Свобода» при виборі нового очільника фракції. Хоча наразі це переливання з пустого в порожнє. Доки немає рішення фракції, прихильник «Самопомочі», а нині «ярий» свободівець Н. Редьква залишається рядовим партійцем…

Коментарі вимкнені.