Хто переможе : суддя чи тернопільська громада?

landjakКП ” Тернопільміськтеплокомуненерго” провело перерахунок за теплопостачання жовтня цього року , і зменшило оплату за тепло з з 30,52 грн. на 10грн. 71 коп за 1 кв. м житла. З цим я погоджуюсь, так , як середньодобова температура зовнішнього повітр’я з початку опалювального періоду до кінця жовтня склала + 4,923 градуси за Цельсієм, при розрахунковій температурі – мінус 0,5 градуси, а тому комунальне підприємство виробило значно менше тепла ніж передбачено в розрахунку тарифу. Враховуючи також те, що тариф на опалення для теплокомуненрго НКРЕ КП затверджено з нульовою рентабельністю, зекономлені кошти підлягають перерахунку. В жовтні і листопаді минулого року ситуація була аналогічною!!! Тоді середньодобова температура становила відповідно 7 і 4,4 градуси вище нуля і тариф торік також був неприбутковий.
Так як тепловики добровільно не хочуть робити перерахунок за минулий рік, нас 11 листопада чекає судове засідання з приводу примусового його проведення.

Якщо суддя розбереться з економічними законами і в ньому запрацює людське сумління та справедливість – переможцем стане тернопільська громада!!!

Депутат тернопільської міської ради Петро Ландяк

Коментарі вимкнені.