Тернопільщина отримала найбездарнішого головного Прокурора за всю історію Незалежності, – Іван Ковалик

12 грудня розпочався черговий етап відкритого чотирирівневого конкурсу на зайняття керівних посад у прокуратурах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської областей.

В гонці на місце керівника Тернопільської місцевої прокуратури лідирує Гулкевич Володимир Дмитрович, який за результатами тестування набрав 141,08 балів. Даний претендент є рідним братом Гулкевича Юрія – екс-прокурора Тернопільської області.
Карєрний ріс братів повязаний дружбою Володимира Гулкевича з Олегом Махніцьким. Саме Володимир Гулкевич “порішав” посаду для свого брата Юрія (керівника обласної Прокуратури), – про це пише активіст Іван Ковалик у мережі Фейсбук.

  •  І так Тернопільщина отримала найбездарнішого головного Прокурора за всю історію Незалежності.
    На відміну від Юрія, Володимир Гулкевич є справді добре обізнаним в галузі права і роботі прокуратури. Проте, як показує досвід, рівень фахових знань не має жодного відношення до моральності, чесності, порядності при роботі.
    Гулкевич Володимир Дмитрович за часів злочинної влади Пшонки та Мовчана був призначений на посаду начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Тернопільської області. Дане управління під керівництвом Гулкевича під час Революції Гідності займалося переслідуванням мирних протестувальників на Тернопільщині (керувалися вказівками Пшонки). Надалі пан Гулкевич пішов по кар’єрній лінії та завдяки знайомствам став заступником прокурора Івано-Франківської області, своєму братові пролобіював посаду Прокурора Тернопільської області, поставивши йому зама свого колегу Івана Антюка.
    Приязні відносини Гулкевич В. має з Казимиром Попілем та Боднарчуком Т.Д. Останній не пройшов процес люстрації. Більше того, Гулкевича син працює в Боднарчука.
    Пан Гулкевич майже 30 років відробив в органах прокуратури та має достойну пенсію. До речі пенсія Гулкевича В. в два рази більша, ніж зарплата на яку він претендує.
    Юрій Гулкевич, покидав посаду “з тріском”, надіємося Володимир Дмитрович це врахує і не буде гратися “в схеми” Антюка, Попіля, Гулкевича-молодшого, Сідорова та інших любих друзів!

Коментарі вимкнені.