Як мер знищує тернопільські парки. Схема

Останніми роками тернополяни спостерігають постійне нищення залишків зелених насаджень міста. Більш того, цей процес набрав таких масштабів, що його результати добре видно із супутникових фото Тернополя уже з 2011 р. Така ситуація стала наслідком земельного дерибану, який відбувається з «благословення» міської влади на чолі з мером міста, – про це йдеться на сторінці ДемАльянс Тернопіль. Однак, на шляху отримання, окремими особами, максимальної вигоди із земельних ділянок стали зелені зони загального користування (парки, бульвари, сквери) та прозрівання громади.

Щоб приспати пильність тернополян, та для дезорієнтації громади тернопільськими чиновниками була замовлена інституту «Діпромісто» Схема озеленення міста. Проте, у міфи працівників інституту про суцільне озеленення вулиць, бульварів, ділянок громадських будівель, про нові парки, що ніби привело до завеликої кількості зелені в місті ніхто не повірив. Навпаки, громадськість зауважила, що представлені в Схемі зелені зони, цим же інститутом, уже запроектовані під забудову. Оскільки і проектантів, і чиновників щедро фінансує міський голова, то марно сподіватись на дотримання проектантами інтересів тернопільської громади, хоча цього і вимагає українське законодавство.

  • Коло обману  яке вимальовується із схем запроваджених Тернопільським мером, виглядає так: головний архітектор Бесага В.Й., з «невідомих» причин, надавав неправдиві висновки, що запропонована у рішенні забудова відповідає містобудівній документації. В той же час документація приховувалась від депутатів та громади.. Далі міський голова підписував таке рішення мотивуючи це тим, що за це проголосували депутати, зверніть увагу, які не могли перевірити висновки головного архітектора. Інститут «Діпромісто», через рік-два, вносив в містобудівну документацію ці ділянки, уже не дотримуючись жодних норм та Українських законів, аргументуючи це прийнятим (підписаним головою рішенням) яке набрало сили. І усі ці зміни у містобудівну документацію проводились без участі громади підміняючи громаду призначеною, під керівництвом Надала, групою людей із переважної більшості «своїх» осіб, в основному фінансово залежних від погодження цієї документації, – йдеться у повідомленні.

Експерти ДемАльянсу за участю ГО Молодь ДА Тернопіль, опрацювали містобудівну документацію 2010 р., котра проходила громадські слухання, та документацію 2017 р., яка була погоджена без участі громади відомими 26 горе-депутатами. Крім того,  експерти нанесли на генплан 2010 р зелені зони, які уже знищені та які ще тільки підлягають знищенню, всупереч рішенню тернополян на громадських слуханнях.

В загальній сумі площа таких зелених зон під знищення становить майже 60 га, а це більше ніж найбільший міський парк «Топільче». В додаток до цього подаємо аудіо та відео записи риторики проектантів інституту «Діпромісто», щоб тернополяни були свідомі як їх обманюють і до чого ведуть тернопільську громаду чиновники під керівництвом С.В. Надала.

Користуючись цією схемою пропонуємо активним мешканцям міста згуртувавшись почати відстоювати та відстояти озеленення, а байдужим пропонуємо сфотографуватись на фоні ще зелених пейзажів щоб залишити пам’ятні світлини дітям та онукам, про свою бездіяльність.

Єдиним виходом із ситуації, яка розігрується командою цього голови, є згуртування здорових сил міста, щоб повернути, шляхом скоординованих активних дій, під контроль громади прийняття рішень стосовно розвитку Тернополя. Усунути запроваджену головою корупцію та кругову поруку правоохоронних, інспектуючих та контролюючих органів, а чиновників котрі допустили порушення звільнити та притягнути до відповідальності згідно Українського законодавства.
https://drive.google.com/…/1QTO8kRENJN-bcEvnAXoTRyUg7…/view…

https://drive.google.com/…/1×3-oe4tO8jvizhVRps_udXbaX…/view…

Коментарі вимкнені.