Керівництво батальйону “Збруч” залишило своїх бійців без їжі та теплих речей

Речі та їжа, які передають бійцям батальйону “Збруч” з Тернопільщини, просто не доходить до хлопців. Керівництво батальйону не навідується до бійців на блок-постах, хлопцям зрідка привозять воду, якої не вистачає, раз в тиждень завозять трохи хліба. Про це заявляють бійці батальйону, які зараз охороняють стратегічні об’єкти на Херсонщині.

Про те, що хлопцям не передають допомоги, харчів і навіть води ДОБІ повідомили бійці. Вони зателефонували на редакційний номер, коли побачили матеріал, де заступник командира батальйону з тилу підполковник Ігор Дрозд звітує про те, як добре харчуються в “Збручі”. Павло та Володимир, які спілкувались з журналістом ДОБИ, кажуть, слова Дрозда не відповідають дійсності.

Як повідомив Павло, коли хлопці дістались до інтернету і побачили публікації в тернопільських виданнях, то сміялись.

– От навіть дзвонять нам родичі і знайомі з Тернопільщини, повідомляють, що передали нам допомогу, але до нас нічого не доходить. Можливо, воно залишається десь на складах, не можу стверджувати. що речі потім хтось перепродує, але можу точно сказати, що на блокпостах ми цієї допомоги не бачили. Так, ми не голодні, нам дуже допомагають місцеві, але допомоги від військового керівництва і передач з Тернопільщини просто нема, – ділиться Павло. – Якщо щось надходить, це рідкість. От з вітамінів нам передали мішок вже зігнилої капусти, також вперше-  кілька кілограм масла, але що з ним буде у спеку?

– Коли ми почали говорити про рації, то приїхав командир і сказав: “Навіщо вам рації, ви і так всі смертники”, – каже Володимир.

Хлопці розповідають, що спочатку ситуація була інша, керівництво провідувало їх на блок-постах, привозили і воду, і харчі, в них була техніка. Але такі візити стали все рідшими, а потім і фактично припинились.  Техніку – забрали.

Бійці скаржаться, що зараз вже стало холодно, але теплих речей в них нема, військове керівництво виділило форму, дві пари шкарпеток і дві футболки. До цього часу жодних речей більше не підвозили. Тому теплі речі по трохи зносять місцеві, також бійці купують за власний кошт.

Хлопці пояснюють, що не скаржаться на умови, але хочуть. щоб на Тернопільщині знали правду – передачі просто пропадають. Краще, кажуть, їх би передавали на передову в зоні АТО.

– Але будемо говорити не тільки про погане, адресно нам помагає ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий, також дуже допомагає Сергій Степанів з гурту “Фіра”, він, окрім іншого, дуже постарався і привіз нам бронежилети, ми дуже вдячні за це, – каже Володимир.

Як повідомили бійці, якщо люди хочуть допомагати, то не треба передавати речі через військове керівництво, бо все знову проподе і не дійде до солдатів. Краще все особисто привозити на блок-пости і передавати особисто в руки.

ДОБА

-1 thoughts on “Керівництво батальйону “Збруч” залишило своїх бійців без їжі та теплих речей

  • 12:19 | 29.09.2014 о 12:19
    Permalink

    Не знаю, можливо і є блок-пости у такому занедбаному та запущеному стані, мій чоловік служить в тому батальйоні – жодного разу не скаржився на брак їжі, брак техніки – так, але ж усім зрозуміло, що такий батальйон на південному кордоні,для Російських військ муляж, і призначення всіх військовослужбовців цього батальйону – смертники.Ці солдати і двох годин не вистоять у випадку, якщо почнеться наступ на південний кордон. Я рахую, що в цьому випадку трохи актуальне прислівя: “спасенье утопающего-дело рук самого утопающего” Такщо хлопці – окопуйтесь самі , беріть лопати і копайте для себе сховки, тому що ніхто Вам трактора не дасть і якщо Вам щось треба, самі звертайтесь до командування, налагоджуйте з ним нормальний діалог, командування у Вас -цілком номальне- головне Ви не лінуйтесь, волонтери не можуть вирішувати за вас все , чи може приїхати і Вас обкопати (Знаєте до кого звертаюсь)Є хлопці які собі гарний сховок забезпечили, а є й такі яким не буде куди сховатись….Теплою спідньою білизною майже 80% службовців вже забезпечені, теплі ковдри також відправлено на ьвесь батальйон. Не розумію про що Ви хлопці пишете.Рідні військовослужбовців періодично їздять до Вас і вивчають Ваші потреби ((((((

Коментарі вимкнені.