Україна може виснажити Росію не армією, а економічно

Сьогодні, 11 лютого, народний депутат України Степан Барна виступив у прямому ефірі на телеканалі 112.ua. Політик чітко визначив, що імперія може існувати до тих пір, допоки вона воює.
«Путіну, для того щоб вирішити свої внутрішні проблеми, треба створювати проблеми у всьому світі. Пріоритетно, це там, де близько. Спершу була Чечня, потім Придністров’я, Грузія, а тепер Україна, і я не виключаю, що це буде мати продовження і вся Європа це розуміє. Ми не стоїмо на позиції загострити конфлікт, а йдемо шляхом взаєморозуміння та взаємопідтримки. Ситуація, яка склалась в Донецькій і Луганській областях, є наслідком політики Путіна, спрямована на анексію все нових територій», – сказав Степан Барна.
Народний депутат також наголосив, що адекватності в дипломатії Росії вже немає. Він зазначив, що не вірить в російську дипломатію та можливість вирішення питання в форматі домовленостей з Росією.
«Я бачу шлях один: якщо ми не хочемо віддавати життя наших людей, то ми мусимо йти на світовий тиск на Росію. Чим більше санкцій, тим краще для нас. Ми можемо її виснажити не армією, а економічно. Коли в неї виникнуть проблеми економічні, внутрішні, я думаю, їй буде не до України», – додав депутат.

Коментарі вимкнені.