60-річний мешканець Тернопільщини показав майстер-клас у Києві

У перші дні весни у Києві за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України проходив чемпіонат країни з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів.

До участі у змаганнях допускалися команди областей, сформовані зі спортсменів-ветеранів, котрим на 2 березня 2019 року виповнилось 30 років і більше.

У чемпіонаті взяв участь представник Байковецької громади – Микола Кітчак. У своїй віковій групі (60-64 роки) він показав прекрасний результат і виборов І місце у бігу з бар’єрами на дистанції 60 м. Ще одну нагороду за третє місце – Микола Кітчак отримав у загальнокомандному заліку.

Довідка

 Микола Кітчак  народився я 19 грудня 1958 року в Микулинцях Теребовлянського району на Тернопільщині. У 1980 році закінчив факультет фізичного виховання Тернопільського педагогічного інституту (сьогодні Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка ). Здобувши вищу освіту, працював у Максимівській школі на Збаражчині. З 1983 року викладає фізичну культуру в Лозівській школі, тренує шкільну волейбольну команду.  Разом з учителем предмету «Захист Вітчизни» Андрієм Кулиничем веде у школі військово-патріотичний гурток.

Коментарі вимкнені.