Бережанські красуні та красунчики (фоторепортаж)

Серед студентства є декілька свят, які вони люблять найбільше – і ось традиційно у Бережанах провели вечір “Краси БАТІ”.

Вечір  розпочали ведучі – учасники команди КВН «ДиБиДиШ» Тетяна Мурмило та Ігор Гарас.
На сцену актового залу БАТІ вони запросили учасників для першого конкурсу «Вихід у народних костюмах». Учасники мали право обирати традиційний чи стилізований костюм. Унікальністю цьогорічного дефіле можна вважати те, що дехто з дівчат були одягнуті у костюмах, вишитих учасницями власноруч. Після представлення на конкурсі «Мій коник» Василь Рожанський виконував авторські пісні, а от Вероніка Буняк та Олег Фриз читали жартівливий монолог. Український ліричний танець продемонструвала Юлія Дудла.
Назар Пігура читав авторський вірш про проблеми людства. Наталя Михалевська чутливо станцювала емоційний сучасний танець. Своїм гумор вразив волейболіст та активний студент Богдан Томашевський. Ольна Букавин виконала українську пісню. Роман Шагай вражав датино – американським танцем. Свій вірш про вічне кохання читали Юлія Войчак та Віра Пасічник. Василь Данилів порадував дівчат в залі виконанням пісні «Ти моя».
Цікавим видався й конкурс «Інтервю з учасниками», де учасники мали нагоду самі розповісти про себе. Тут Юлія Войчак асоціювала себе з персонажом театральної п’єси. Наталя Михалевська розповіла про амбіції роботи у великому театрі. Юлія Дудла розповіла про випадки, коли доводиться грати негативні ролі. Ольга Букавин сама робить кожну свою роль головною та щирою. Вероніка Букавин зосередилась на імпровізації, адже все життя вважає театром. Віра Пасічник побажала не перевтілюватись, а завжди бути собою. Богдан Томашевський визнав головними ролями роль сина та коханого, а все решта – другорядність його існування. Василь Рожанський висловив думку про актуальність власного права вибору та досконалості. Роман Шагай вважає, що варто самому бути режисером власного сценарію для життя. Назар Пігура розповіа про всі свої ролі в житті. Василь Данилів показав найактивнішу позицію. А ось Олег Фриз побажав усім не одягати маски, а жити за позовом серця та розуму.
Кульмінацією став конкурс «Бал», тут журі оцінювали грацію учасників у виконанні вальсу та їхнє вбрання для балу.
У перервах між конкурсами співали запальні артисти БАТІ ; Ярина Лихолат та Галина Масна та Наталія Думанівська.. Позитивного настрою додали учасники танцювального колективу «Насолода».
Завідувач відділу освіти, виховання та студентських справ Володимир Зайчук нагадав усім про те, що в день проведення свята «Краса БАТІ» 21 лютого 2013р. люди також святкують Міжнародний день рідної мови та побажав присутнім плідної праці до збереження мови.
Цьогоріч до складу журі увійшли:
– Василь Лещук – працівник БАТІ
– Володимир Якимів – голова Бережанської міської громадської організації «Рідне місто», виконавчий директор ТОВ «Мегаком»
– Ірина Драбик – викладач скрипки Бережанської державної школи мистецтв, завідувачка відділу струнно – смичкових інструментів, Менеджер компанії «forever living prodacts»
– Марія Кузів – керівник зразкової студії танцю «Розмарія» Бережанської гімназії ім.Богдана Лепкого.
Організатори – Студентська рада ВП НУБіП висловлюють подяку за сприяння в організації конкурсу Бережанській міській організації «Рідне місто», ТОВ «МегаКом», Магазинам «Геліос», «Ранок» «Я і Ти», «Любисток», «Аркада», відділенню косметики та парфумерії «Золота Липа», Ірині Драбик.
Підсумками вечора були такими:
Міс Чарівність – Ольга Букавин
Міс Гармонія – Вероніка Буняк
Королева танцю – Юлія Дудла
Міс Оригінальність – Віра Пасічник
Віце – Міс, Міс глядацьких симпатій– Наталя Михалевська
Міс БАТІ – Лідія вовчак
Корону переможниці вручила Міс БАТІ 2012 Вікторія Горманська.
Містер Романтик – Назар Пігура
Містер Стиль – Олег Фриз
Король Танцю – Роман Шагай
Містер оригінальність – Богдан Томашевський
Віце – Містер, Містер глядацьких симпатій – Василь Рожанський
Містер Баті – Василь Данилів
Вітаємо переможців, бажаємо натхнення організаторам.

Алла Соколовська

-1 thoughts on “Бережанські красуні та красунчики (фоторепортаж)

  • 00:37 | 26.02.2013 о 00:37
    Permalink

    Міс БАТІ – Лідія Войчак,а не вовчак
    і не Юлія Войчак,а Лідія

Коментарі вимкнені.