Бережанські пристрасті

11 лютого 2011 року о 10 год.ранку відбулось відкрите попереднє засідання по цивільній справі .
На лаві підсудних опинився голова СВК “Україна”Недільський Степан Васильович 1958 р.н., житель с.Жуків. За обвинуваченням Прокуратури м.Бережани в особі Музички Ярослава Івановича. Керуюча суду Німко Наталія Петрівна зачитала права, а також пояснила, що мета даного засідання зясувати зміст даної позивної заяви для ефективнішого вирішення даної справи.
По фактах прокуратури на території Жуківської сільської ради було проведено самовільну рубку дерев породи Осика.За результатами підведеного розрахунку завдані матеріальні збитки становлять 17 571 грн. Факт рубки дерев доведено актом обстеження ділянки із залученими спеціалістами, поясненнями лісника Я.Д.Гнатишина, та його сина, та ін.
Степан Недільський заперечив даний позов, аргументуючи його незаконним та необгрунтованим. Його адвокат назвав позов прокурора “По дєтски наивним.”, а також сказав: “Обвинувачення прокурора обгрунтованне на “одна чула як третя сказала”. Обвинувачений запросив в якості свідків всіх тих, кого допитала прокуратура на основне засідання, що відбудеться 18 лютого. Він також запевняє, що усвідомлює природну функцію утримування деревами вітру на схилі, і те, що густота дерев є замалою для того, щоб проводити вирубку. На основі своєї громадської діяльності він неодноразово звертався до екологічної інспекції з метою збільшити граничний вік зрізки дерев.
Проте Степан Недільський за 10 років керування СВК “Україна” так і не знає точних меж свого підприємства, не може визначити чи факт злочину скоєний на його території, а також фактично не може пояснити, чому не повідомив РВ УМВС України в тернопільській області про скоєне.  Інші відомі йому факти про самовільну рубку сосен на близькій до цієї території повідомляти прокуратурі відмовився. Проте чітко стоїть на своєму — бензопилою користуватись не вмію, сокири в руки не брав…

Алла Соколовська

Коментарі вимкнені.