За «підказки» в обласній прокуратурі подякували тернопільським активістам Ігорю Василіву та Івану Ковалику

Сьогодні на терміново скликаному брифінгу у Тернопільській обласній прокуратурі повідомили результати розслідувань кримінальних проваджень у сфері лісового господарства області.

Бережанський ліс «лисіє» через халатність лісників

Як повідомив заступник прокурора Тернопільської області Ігор Мукан, вчора прокуратурою області скеровано обвинувальний акт щодо лісника Бережанського державного агропромислового підприємства. Він обвинувачується у службовій недбалості: впродовж 2015-2016 рр. виявлено значну кількість порубок лісу, що мала контролювати обвинувачена особа. Це свідчить про халатність у виконанні службових обов’язків.  Лісовому фонду завдано збитків на 80 тис. грн. Винний лісник відповідатиме перед судом і відшкодовуватиме заподіяні збитки. Законом в такому випадку передбачене позбавлення волі від 3 років.

На Бучаччині тишком-нишком нарубали дерев на понад 1 млн. грн.

Завершено розслідування у ще одному кримінальному провадженні – щодо Бучацького державного лісогосподарства. Зокрема досудовим розслідуванням встановлено, що під час ревізії на складі виявлено брак деревини у понад 1000 метрів кубічних. Збитки – понад 1 млн. 200 тис. грн. Розслідування кримінального провадження за частиною статті 191  Кримінального Кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб» завершено і скеровано до суду. Винному загрожує позбавлення волі до 8 років.

В обласній прокуратурі наразі розслідують ще чотири подібні кримінальні провадження.

На брифінгу Ігор Мукан висловив подяку громадським активістам Тернополя – Івану Ковалику (ГО «Самооборона Майдану») та Ігорю Василіву (голова Тернопільського осередку ВО “Автомайдан”), які виявляючи незаконні порубки лісу та зловживання у сфері лісового господарства, повідомляли про це в прокуратуру.

Коментарі вимкнені.