Дорожні роботи на Тернопільщині тривають

Так, сьогодні на дорозі М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська (колишня Н-02 Львів – Тернопіль) ділянка Озерна – Цебрів, шляховики виконують фрезерування старого дорожнього покриття, а також за допомогою установки РЕСК виконується регенерація.

На трасі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече на ділянці Тернопіль – Кременець дорожні бригади працюють над влаштуванням верхнього шару покриття (2500 тонн).

При в’їзді в Монастириську зі сторони Бучача (дорога Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль) триває фрезерування півтора кілометрової ділянки дороги.

В Хоросткові на трасі Гримайлів – Яблунів підрядна організація виконує влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону (300 тонн).

На умовах співфінансування  триває відновлення асфальтобетонного покриття на дорозі Оріховець – Турівка (250 тонн).

Ліквідацію ямковості ін’єкційно-струменевим методом шляховики продовжують на дорозі Теребовля – Білобожниця (220 м2).

На дорозі Шумськ – Білокриниця – (Антонівці) дорожники ліквідовують ямковість гарячим асфальтобетоном. За день заплановано усунути 180 м2 пошкоджень дорожнього покриття.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області просить водіїв з розумінням поставитись до тимчасових незручностей спричинених ремонтними роботами. А також бути уважними та дотримуватись безпечної швидкості руху на ділянках ремонту.

-1 thoughts on “Дорожні роботи на Тернопільщині тривають

  • 06:34 | 13.10.2017 о 06:34
    Permalink

    Було б добре, якби наша влада “додумалася” до того, щоб щомісячно звітувати про Стан ремонту доріг в області, суми потрачених коштів. Це ж питання загальнодержавної ваги, та й бюджетних коштів туди йде не мало. Особливо наприкінці кожного року, коли вже не можна робити дороги з нашими знаннями, технологіями і технікою, а гроші треба “ОСВОЇТИ”. Там криється величезний відкат (аж до закату видно). І ніхто не сидить. Вірніше – всі причетні сидять, але не там. Сидять на своїх посадах, бо ділитися вміють добре. От чому щороку мільйонерів в нас більшає ( на сайті НАБУ на сторінці Е-декларації чиновників та депутатів і все є). І з кожним роком – одне і те ж. Однокоритники один одного не видасть, пора пильніше придивлятися громадськості, якщо ми хочемо України такої, про яку мріяли наші діди…

Коментарі вимкнені.