Хто повернув у держвласність будівлю кінотеатру на Тернопільщині

Протягом 4-х років тривають судові процеси за позовом РВ по Тернопільській області до ТзОВ «ТРК» «СІТІ ЦЕНТР» про розірвання Договору купівлі-продажу будівлі недіючого кінотеатру «Мир» разом з майном, що знаходиться за адресою вул. Шевченка,19, м. Чортків.

Підставою звернення Регіонального відділення до суду про розірвання договірних відносин з Товариством стало невиконання Покупцем – ТзОВ «ТРК «СІТІ ЦЕНТР» умов Договору, щодо проведення реконструкції будівлі та переоснащення кінотеатру на новітні технології кінопоказу фільмів, введення в дію кінотеатру, утримання об’єкта приватизації та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.

За результатами розгляду справи Західним апеляційним господарським судом прийнято постанову, якою відмовлено в задоволенні апеляційної скарги ТзОВ «ТРК» «СІТІ ЦЕНТР» та залишено без змін рішення господарського суду Тернопільської області від 07.02.2018, яким задоволено позовні вимоги Регіонального відділення та розірвано Договір купівлі-продажу.

Коментарі вимкнені.