Мер Збаражу вірить в те, що вандали, які нищать місто, підуть посповідаються

Крок за кроком Збараж змінюється Вчора  проводились роботи по облагородженню парку Бурляя. Про це пише мер міста Роман Полікровський в мережі Фейсбук.

На алеї біля пам’ятників чорнобильцям і афганцям встановили сучасні паркові світильники а також попередньо встановлені опори для освітлення новозбудованого тротуару навпроти 2 школи. Також ведуться роботи по облаштуванню трав’яного газону.

  • Тому, принагідно закликаю усіх збаражан бути захисниками усього позитивного, що відбувається в місті! На жаль, поліція не може проконтролювати кожен куточок міста і вкрай необхідно, щоб активна громадська позиція кожного збаражнина не дозволила людям, у яких немає нічого святого, які заради розваги чи дрібної наживи готові руйнувати, красти і шкодити!!! Саме для того, в Збаражі встановлюються камери відеоспостереження, яких в місті ставатиме дедалі більше, але й це не стало перешкодою для безсовісних вандалів, які безсоромно розікрали рослини з кільця в районі цукрового заводу. Ці клумби облаштували силами школярів-волонтерів спільно з комунальниками. Такі дії наносять не тільки матеріальні збитки бюджету міста, але й руйнують віру цих дітей в краще майбутнє, а також сильно б’ють по руках усім, хто прикладає зусиль для того, щоб Збараж став найкращим містом в Україні!!! P.S. Вірю, що совість сильна штука і ці лЮДИ, які розмалювали зупинку біля Берізки, пробували підпалити зупинку біля адміністрації, поломали тренажери біля озера і розікрали рослини з клумби на кільці підуть в церкву посповідаються, покаються і ніколи такого не повторять!

Коментарі вимкнені.