Монастироцький психоневрологічний інтернат незаконно переплатив за дрова і вугілля 50 тисяч гривень

За інформацією веб-порталу prozorro.gov.ua КЗЛОР «Монастироцький психоневрологічний інтернат» 07.06.2017 року уклав угоду з ТОВ «ЕНЕРГОПРОМХОЛДИНГ» на закупівлю кам’яного вугілля та дров на суму 357 000,00 грн. (номер закупівлі UA-2017-04-04-000281-a).

Проте під час здійснення процедури закупівлі замовником допущено ряд порушень, зокрема неправомірно по надуманим підставам було відхилено найдешевшу пропозицію та визначено переможцем учасника, тендерна пропозиція якого не відповідала вимогам документації.

За результатом аналізу даної процедури закупівлі експертами Центру було скеровано звернення у Держаудитслужбу України та Управління захисту економіки Нацполіції.

Експерти отримали відповідь Західного офісу Держаудитслужби України: порушення підтверджені, внаслідок закупівлі кам’яного вугілля та дров Монастироцьким психоневрологічним інтернатом, бюджетом може бути понесено додаткових витрат та збитків на суму 50 600 грн.

Замовнику надіслано рекомендації щодо вжиття заходів по усуненню порушень, розірвання договору про закупівлю та притягнення до відповідальності винних осіб.

Коментарі вимкнені.